Realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej dla uczniów w klasach I-VIII – Gmina Chełm
Gmina Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00221484
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00221484/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-29 11:25
- Lokalizacja
- Pokrówka, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-616fc991-5429-4f05-ae68-328fea5d8089
- Identyfikator
- 5632161349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowegoUsługi doradztwa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00221484 z dnia 2026-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej dla uczniów w klasach I-VIII – Gmina Chełm
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 18
1.5.2.) Miejscowość: Pokrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 563 65 53
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminachelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminachelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-616fc991-5429-4f05-ae68-328fea5d80891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej dla uczniów w klasach I-VIII – Gmina Chełm2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-616fc991-5429-4f05-ae68-328fea5d8089
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221484
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055719/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Realizacja programów szkoleniowych szkół kształcenia ogólnego CHOF
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, na podstawie umowy nr FELU.10.05-IZ.00-0022/25, w ramach projektu pn. „Realizacja programów rozwojowych szkół kształcenia ogólnego CHOF” realizowanego przez Miasto Chełm, Gminę Chełm, Gminę Kamień2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203464
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych w Gminie Chełm pn. „Realizacja dodatkowej oferty dydaktycznej dla uczniów w klasach I-VIII – Gmina Chełm” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
85312320-8 - Usługi doradztwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |