Dostawa amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wielkopolskim
Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509698
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-20 13:28
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1faf6fe2-5d31-4a8c-be92-8f8ca5dedec7
- Identyfikator
- 9291415264
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509698 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wielkopolskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001020884
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Generała Władysława Sikorskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-454
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 68 456 07 00
1.5.8.) Numer faksu: + 48 68 456 07 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.zielonagora@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubuskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9665721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wielkopolskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1faf6fe2-5d31-4a8c-be92-8f8ca5dedec7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00242388/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 2024 - Dostawa broni i amunicji oraz środków przymusu bezpośredniego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454726
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 0801-ILZ-1.260.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 235784,55 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 215885,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Dostawa urządzeń przeznaczonych do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej nowej generacji wraz z ukompletowaniem w liczbie 4 szt.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 do SWZ do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.7. Warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 35300000-7 - Broń, amunicja i podobne elementy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35310000-0 - Broń różna
35330000-6 - Amunicja
35200000-6 - Sprzęt policyjny
4.5.5.) Wartość części: 56000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Dostawa kartridży i baterii:a) kartridży o zasięgu minimum 7 m, przeznaczonych do celów bojowych, kompatybilnych z urządzeniami wskazanymi w załączniku nr 1.2 do SWZ – OPZ, przeznaczonym do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej, w liczbie 68 sztuk,
b) kartridży o zasięgu minimum 7 m, przeznaczonych do celów bojowych, kompatybilnych z urządzeniami wskazanymi w załączniku nr 1.2 do SWZ- OPZ, przeznaczonym do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej, w liczbie 6 sztuk,
c) baterii kompatybilnych z urządzeniami wskazanymi w załączniku nr 1.2 do SWZ -OPZ, przeznaczonym do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej, w liczbie 15 sztuk.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku 1.2 do SWZ do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia. Warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35300000-7 - Broń, amunicja i podobne elementy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35310000-0 - Broń różna
35330000-6 - Amunicja
35200000-6 - Sprzęt policyjny
4.5.5.) Wartość części: 36535 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Dostawa amunicji:a) Amunicja 9x19 mm FMJ – 2 200 pakietów po 50 sztuk każdy (łącznie 110 000 szt. nabojów),
b) Amunicja 9X19 mm TFMJ – 1 000 pakietów po 50 sztuk każdy (łącznie 50 000 szt. nabojów).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.3 do SWZ do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.
Warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35300000-7 - Broń, amunicja i podobne elementy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35310000-0 - Broń różna
35330000-6 - Amunicja
35200000-6 - Sprzęt policyjny
4.5.5.) Wartość części: 173000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin składnia ofert na 23 sierpnia 2024 r., na godzinę 10:00. W wyznaczonym terminie, w części I i II nie wypłynęła żadna oferta. Tym samym Zamawiający unieważnił postępowanie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin składnia ofert na 23 sierpnia 2024 r., na godzinę 10:00. W wyznaczonym terminie, w części I i II nie wypłynęła żadna oferta. Tym samym Zamawiający unieważnił postępowanie.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170002,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170002,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Obrót Bronią i Amunicją COLT Bogumiła Porowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6211004423
7.3.3) Ulica: ul. Mazowiecka 11
7.3.4) Miejscowość: Krotoszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 63-700
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170002,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-29| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |