Modernizacja sali gimnastycznej z dostosowaniem do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami

MIASTO KRAŚNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00221718
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00221718/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-29 12:09
Lokalizacja
Kraśnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04986071-9434-4c1e-af39-4f8ce19da3e5
Identyfikator
7151907032
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówRoboty rozbiórkoweInstalowanie windRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

PB WALTED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
3 697 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00221718 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej z dostosowaniem do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KRAŚNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019402

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 84

1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@krasnik.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krasnik.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-04986071-9434-4c1e-af39-4f8ce19da3e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali gimnastycznej z dostosowaniem do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04986071-9434-4c1e-af39-4f8ce19da3e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221718

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017529/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja sali gimnastycznej z dostosowaniem do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Przedszkole miejscem edukacji inkluzyjnej”, dofinansowany w ramach Działania 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typ projektu 1, 2, 3, 4, 5, 6) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00034184

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. „Przedszkole miejscem edukacji inkluzyjnej”, dofinansowanego w ramach Działania 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typ projektu 1, 2, 3, 4, 5, 6) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
2. Przedmiot części nr 1 zamówienia pn. „Przebudowa sali gimnastycznej” obejmuje w szczególności:
1) dobudowanie windy zewnętrznej,
2) przebudowę przyłącza wodociągowego kolidującego z windą,
3) dobudowanie platformy schodowej wewnętrznej,
4) rozebranie parkietu oraz posadzki ze wszystkimi warstwami wraz z odtworzeniem wszystkich warstw,
5) wykonanie odtworzenia tynków wewnętrznych na ścianach i sufitach,
6) oddzielenie sali gimnastycznej od szkolnej klatki schodowej drzwiami przeciwpożarowymi wewnętrznymi,
7) adaptację pomieszczeń do nowych funkcji: szatni, toalet, pomieszczenia technicznego, sali rehabilitacji ruchowej i integracji sensorycznej,
8) demontaż istniejącej instalacji elektrycznej,
9) wykonanie zasilenia projektowanej instalacji elektrycznej sali gimnastycznej (oraz pomieszczeń sąsiednich) od istniejącej tablicy elektrycznej,
10) montaż certyfikowanego przeciwpożarowego wyłącznika prądu (wraz przyciskami uruchamiającymi oraz sygnalizacyjnymi),
11) montaż rozdzielnicy elektrycznej dla potrzeb sali gimnastycznej i pomieszczeń sąsiednich,
12) wykonanie instalacji elektrycznej na sali gimnastycznej oraz w pomieszczeniach sąsiednich,
13) wykonanie monitoringu oraz systemu alarmowego w sali gimnastycznej i w pomieszczeniach sąsiednich,
14) wykonanie instalacji przyzywowej w toalecie dla osób z niepełnosprawnościami,
15) wykonanie instalacji oświetleniowej, gniazdowej i zasileń urządzeń w sali rehabilitacyjnej,
16) wykonanie monitoringu w sali rehabilitacyjnej,
18) wykonanie wentylacji mechanicznej,
19) demontaż istniejącej instalacji centralnego ogrzewania,
20) wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania,
21) demontaż istniejących instalacji wewnętrznej wodociągowej i kanalizacji sanitarnej,
22) wykonanie instalacji wewnętrznej wodociągowej i kanalizacji sanitarnej,
23) wymianę istniejących hydrantów wewnętrznych,
24) wykonanie izolacji pionowej ścian zewnętrznych budynku,
25) wykonanie prac termomodernizacyjnych w tym ocieplenie ścian zewnętrznych fundamentowych, ocieplenie ścian zewnętrznych, stropodachu nad pomieszczeniami socjalno-użytkowymi, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej (zewnętrznej i wewnętrznej),
26) przemurowanie ścianki przy budynku,
27) wymianę instalacji piorunochronnej,
28) wykonanie izolacji i pokrycia schodów zewnętrznych,
29) wykonanie nowego zadaszenia nad schodami zewnętrznymi,
30) wykonanie kanalizacji deszczowej,
31) wymianę bramy wjazdowej na plac szkolny (brama dwuskrzydłowa w zestawie jednolitym z furtką).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45313100-5 - Instalowanie wind

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 3995138,31 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. „Przedszkole miejscem edukacji inkluzyjnej”, dofinansowanego w ramach Działania 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typ projektu 1, 2, 3, 4, 5, 6) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
2. Przedmiot części nr 2 zamówienia pn. „Budowa siłowni zewnętrznej” obejmuje w szczególności:
1) wyrównanie terenu,
2) dostawę i montaż urządzeń rekreacyjnych i fitness:
a) biegacz – 1 szt.,
b) orbitrek – 1 szt.,
c) wahadło – 1 szt.,
d) twister – 1 szt.,
e) prasa nożna – 1 szt.,
3) przełożenie dojścia do urządzeń rekreacyjnych i fitness,
4) dostawę i montaż tablicy z regulaminem,
5) wykonanie nasadzeń zieleni,
6) obsianie terenu siłowni trawą w ziemi urodzajnej,
7) wykonanie przełożenia istniejącej kostki brukowej przy wejściu do łącznika budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 62726,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2670000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4985000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3697000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PB WALTED spółka z ograniczona odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146775506

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3697000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40577,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139370 PLN

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane