DOSTAWA MACIERZY DYSKOWEJ, PRZEŁĄCZNIKÓW „CORE” ORAZ PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI, Z PODZIAŁEM NA II CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.

Polska Organizacja Turystyczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00221908
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00221908/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-29 12:42
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37684e07-2c14-4bf4-bce7-78fdb5c579ea
Identyfikator
5252150196
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Dysk magnetycznyRozszerzanie umów serwisowych

Wykonawcy

2 przyznane

PIOTR WYPIJEWSKIWarszawa, PL · lot 0
317 230,53 PLN
PIOTR WYPIJEWSKIWarszawa, PL · lot 1
91 680,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00221908 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA MACIERZY DYSKOWEJ, PRZEŁĄCZNIKÓW „CORE” ORAZ PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI, Z PODZIAŁEM NA II CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Organizacja Turystyczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016213775

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młynarska 42

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-171

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pot.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pot.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1275874.

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


turystyka

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA MACIERZY DYSKOWEJ, PRZEŁĄCZNIKÓW „CORE” ORAZ PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI I GWARANCJI, Z PODZIAŁEM NA II CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37684e07-2c14-4bf4-bce7-78fdb5c579ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221908

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00128933/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa i utrzymanie infrastruktury komputerowej, serwerowej oraz systemów informatycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157902

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 04/2026/MB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 343170,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

DOSTAWA MACIERZY BĘDĄCĄ PRZESTRZENIĄ PRZECHOWYWANIA DANYCH ARCHIWALNYCH, 2 PRZEŁĄCZNIKÓW TYPU „CORE.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30234100-9 - Dysk magnetyczny

4.5.5.) Wartość części: 264227,65 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI NA SERWER DELL, SUBSKRYPCJE NA OPROGRAMOWANIE VEEAM, ESET, ORAZ STORMSHIELD, LICENCJE RDP DLA WINDOWS SERVER 2025.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72591000-4 - Rozszerzanie umów serwisowych

4.5.5.) Wartość części: 79430,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317230,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317230,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317230,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Statim Piotr Wypijewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840955784

7.3.3) Ulica: Głogowska 3

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 317230,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91680,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91680,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91680,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Statim Piotr Wypijewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840955784

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91680,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy