Wyposażenie pomieszczeń Centrum Usług Społecznych w Szprotawie w ramach projektu: „Nowe horyzonty usług społecznych w Szprotawie”

Centrum Usług Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00222020
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00222020/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-29 13:00
Lokalizacja
Szprotawa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70707ff2-ceaa-40fa-bf4c-533aa0dc99c8
Identyfikator
9241611483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweKomputery przenośne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00222020 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie pomieszczeń Centrum Usług Społecznych w Szprotawie w ramach projektu: „Nowe horyzonty usług społecznych w Szprotawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970512565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żagańska 6

1.5.2.) Miejscowość: Szprotawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683763230

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mrozs@cusszprotawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cus-szprotawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70707ff2-ceaa-40fa-bf4c-533aa0dc99c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wyposażenie pomieszczeń Centrum Usług Społecznych w Szprotawie w ramach projektu: „Nowe horyzonty usług społecznych w Szprotawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70707ff2-ceaa-40fa-bf4c-533aa0dc99c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Nowe horyzonty usług społecznych w Szprotawie” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 – 2027 w ramach Priorytetu 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, Działanie 6.13 Usługi społeczne i zdrowotne

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195336

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS.D.221.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 30061,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pomieszczeń Centrum Usług Społecznych w Szprotawie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ ( kosztorys ofertowy)
Dostawa przedmiotu zamówienia oprócz sprzedaży samego materiału obejmuje: zakup, załadunek, transport i rozładunek dostawy przez Wykonawcę w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Podczas rozładunku Wykonawca na żądanie Zamawiającego zobowiązany jest rozładować we wskazanym przez Zamawiającego miejscach dostawę. W ramach umowy Wykonawca zobowiązany jest również do montażu i złożenia (skręcenia) przedmiotów które tego wymagają.(np. meble).
Jeżeli dokumentacja zamówienia, wskazywałyby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - Zamawiający, dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygadniających te materiały lub urządzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono oferty, których ceny przewyższają kwotę, jaką Za-mawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację zamówienia wynosiła:
30 061,73 PLN brutto
Najniższa złożona oferta opiewa na kwotę:
39 300,00 PLN brutto
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym postępowanie podlega unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41266,50 PLN

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy