DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509742
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509742/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-20 13:36
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0e56d43-edb1-4ad4-bb7a-efdf51a1ff35
- Identyfikator
- 5562239217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
3 przyznane
SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL · lot 0
23 662,8 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL · lot 1
272 052 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
105 270,3 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509742 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092358780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 97
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3545587
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpitalino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pszozino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA SZPITALA WIELOSPECJALISTYCZNEGO IM DR. LUDWIKA BŁAŻKA W INOWROCŁAWIU.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0e56d43-edb1-4ad4-bb7a-efdf51a1ff35
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509742
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444133
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: M-37/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 437100,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu, w okresie 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 10 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy.
3) Dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku odbywać się będą wg bieżących zamówień w terminie – min 24 godziny, maksymalnie do 72 godzin od otrzymania zamówienia, w okresie 10 miesięcy od dnia obowiązywania umowy.
4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33141000-0 jednorazowe, nie chemiczne art. medyczne i hematologiczne
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ,
7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
8) Zamawiający wymaga dla zadania nr 2 dostarczenia próbek w ilościach 2 sztuk dla każdego rozmiaru,
9) Gwarancja i rękojmia
a) Zamawiający wymaga aby termin ważności przedmiotu zamówienia w dniu dostawy nie był krótszy niż 2/3 terminu określonego przez Producenta.
b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące.
UWAGA: Zamawiający wymaga w załączniku nr 2 do SWZ przyporządkowania i podania klas wyrobów medycznych dla wszystkich zaoferowanych wyrobów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 21900,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu, w okresie 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 10 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy.
3) Dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku odbywać się będą wg bieżących zamówień w terminie – min 24 godziny, maksymalnie do 72 godzin od otrzymania zamówienia, w okresie 10 miesięcy od dnia obowiązywania umowy.
4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33141000-0 jednorazowe, nie chemiczne art. medyczne i hematologiczne
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ,
7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
8) Zamawiający wymaga dla zadania nr 2 dostarczenia próbek w ilościach 2 sztuk dla każdego rozmiaru,
9) Gwarancja i rękojmia
a) Zamawiający wymaga aby termin ważności przedmiotu zamówienia w dniu dostawy nie był krótszy niż 2/3 terminu określonego przez Producenta.
b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące.
UWAGA: Zamawiający wymaga w załączniku nr 2 do SWZ przyporządkowania i podania klas wyrobów medycznych dla wszystkich zaoferowanych wyrobów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 255200,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu, w okresie 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 10 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy.
3) Dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku odbywać się będą wg bieżących zamówień w terminie – min 24 godziny, maksymalnie do 72 godzin od otrzymania zamówienia, w okresie 10 miesięcy od dnia obowiązywania umowy.
4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33141000-0 jednorazowe, nie chemiczne art. medyczne i hematologiczne
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ,
7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
8) Zamawiający wymaga dla zadania nr 2 dostarczenia próbek w ilościach 2 sztuk dla każdego rozmiaru,
9) Gwarancja i rękojmia
a) Zamawiający wymaga aby termin ważności przedmiotu zamówienia w dniu dostawy nie był krótszy niż 2/3 terminu określonego przez Producenta.
b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące.
UWAGA: Zamawiający wymaga w załączniku nr 2 do SWZ przyporządkowania i podania klas wyrobów medycznych dla wszystkich zaoferowanych wyrobów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 141000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu, w okresie 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 10 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy.
3) Dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku odbywać się będą wg bieżących zamówień w terminie – min 24 godziny, maksymalnie do 72 godzin od otrzymania zamówienia, w okresie 10 miesięcy od dnia obowiązywania umowy.
4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33141000-0 jednorazowe, nie chemiczne art. medyczne i hematologiczne
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ,
7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
8) Zamawiający wymaga dla zadania nr 2 dostarczenia próbek w ilościach 2 sztuk dla każdego rozmiaru,
9) Gwarancja i rękojmia
a) Zamawiający wymaga aby termin ważności przedmiotu zamówienia w dniu dostawy nie był krótszy niż 2/3 terminu określonego przez Producenta.
b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące.
UWAGA: Zamawiający wymaga w załączniku nr 2 do SWZ przyporządkowania i podania klas wyrobów medycznych dla wszystkich zaoferowanych wyrobów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
4.5.5.) Wartość części: 19000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23662,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23662,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23662,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Skamex Spółka Akcyjna Ul. Częstochowska 38/52, 93-121 Łódź
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542980836
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23662,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-08-29 do 2025-04-22Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272052,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272052,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272052,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aesculap Chifa Sp. z o.o. Ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7880008829
7.3.4) Miejscowość: Nowy Tomyśl
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272052,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-08-29 do 2025-04-22Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105270,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105270,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105270,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. ul. Osmańska 14 02-823 Warszawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271055984
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105270,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-08-29 do 2025-04-22Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak złożonych ofert w postępowaniu w zakresie zadania Nr 4.
| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |