Remont drzwi wejściowych do budynku Sądu Rejonowego w Koninie przy ul. Fryderyka Chopina 28 na działkach nr 456/173, 456/174, 456/175.
Sąd Rejonowy w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509759
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509759/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-20 13:39
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d0e508b-342b-4301-9eeb-97961456a067
- Identyfikator
- 6651087459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509759 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drzwi wejściowych do budynku Sądu Rejonowego w Koninie
przy ul. Fryderyka Chopina 28 na działkach nr 456/173, 456/174, 456/175.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323967
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fryderyka Chopina 28
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632404702
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konin.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konin.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d0e508b-342b-4301-9eeb-97961456a0671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sądownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drzwi wejściowych do budynku Sądu Rejonowego w Koninieprzy ul. Fryderyka Chopina 28 na działkach nr 456/173, 456/174, 456/175.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d0e508b-342b-4301-9eeb-97961456a067
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509759
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247990/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Prace remontowe w Sądzie Rejonowym w Koninie: 1/ Remont wybranych pomieszczeń ( wymiana posadzki, naprawa ścian, malowanie), 2/Remont drzwi wejściowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471501
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605, 1720) Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art.266 ust.1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zamówienie A.21.4.2024 unieważnione w dniu 26.07.2024r. – ogłoszenie 2024/BZP 00432203/01
Po unieważnionym pierwszym zamówieniu i ogłoszeniu kolejnego A.21.8.2024 w BZP powiadomiono w oparciu o art. 276 ust. 2 PZP o prowadzonym postępowaniu aż 16 Wykonawców. Na wizję lokalną wymaganą w SZW stawiło się tylko 2 Wykonawców, a ostatecznie nie złożono żadnej oferty przez portal ezamowienia. Zamówienie A.21.8.2024 unieważnione w dniu 20.08.2024r.- ogłoszenie 2024/BZP 00463652/01
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: A.21.4.2024, A.21.8.2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.21.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 208896,57 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 175985,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont polegający na wymianie istniejących aluminiowo-szklanych dwuskrzydłowych drzwi wew. i zew. zlokalizowanych pomiędzy holem głównym a wiatrołapem na projektowane aluminiowo- szklane dwuskrzydłowe drzwi wew. i zew., bezklasowe z naświetleniem zlokalizowanym nad skrzydłami drzwiowymi, wyposażonych w napęd wraz z zestawem czujników ruchu
i czujników bezpieczeństwa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca po negocjacjach w dniu 17.09.2024r. , został wezwany o złożenie podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw do wykluczenia.Wykonawca nie odpowiedział na wezwanie, przesłał natomiast w dniu 20.09.2024r. informację o rezygnacji z realizacji przyszłego zadania remontowego. W związku z tym nie doszło do podpisania umowy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209493,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209493,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Jest to trzecie unieważnione postępowanie dot. tego samego przedmiotu zamówienia.| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |