„Remont i malowanie elewacji drewnianej oraz remont posadzki w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Kuninie”
Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Jana Chrzciciela w Kuninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509788
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509788/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-20 13:45
- Lokalizacja
- Goworowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c75bcefc-22f9-4477-83fc-ce776d5db993
- Identyfikator
- 7581365987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509788 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i malowanie elewacji drewnianej oraz remont posadzki w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Kuninie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Jana Chrzciciela w Kuninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040036515
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kunin 21
1.5.2.) Miejscowość: Goworowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-440
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297693710
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@goworowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goworowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c75bcefc-22f9-4477-83fc-ce776d5db9931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka samofinansująca się nie będąca jednostką budżetową lub samorządowym zakładem budżetowym
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont i malowanie elewacji drewnianej oraz remont posadzki w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Kuninie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c75bcefc-22f9-4477-83fc-ce776d5db993
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509788
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00335232/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Remont i malowanie elewacji drewnianej oraz remont posadzki w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Kuninie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.5.2024.MR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170731,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z wnioskiem, złożonym przez Gminę Goworowo w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, planowana do realizacji inwestycja przewiduje wykonanie remontu i malowania elewacji drewnianej oraz remontu posadzki w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Kuninie. Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Kuninie posiada całkowicie drewnianą konstrukcję, która od dawna nie była gruntownie remontowana bądź konserwowana. Planowane prace obejmą zewnętrzny etap elewacji oraz posadzkę wewnątrz budynku. W zakresie elewacji przewiduje się m.in. wymianę drewnianych elementów konstrukcyjnych, wymianę jednostronnego odeskowania ścian, impregnację ogniochronną drewnianych zewnętrznych elementów ścian w kolorze modrzew oraz czyszczenie i lakierowanie stolarki. W zakresie remontu posadzek przewiduje się cyklinowanie istniejących powierzchni drewnianych oraz dwukrotne ułożenie warstwy lakieru o podwyższonej wytrzymałości.
Szczegółowy zakres zamówienia w zakresie remontu elewacji przewiduje wymianę drewnianych elementów konstrukcyjnych, demontaż istniejącej szalówki i montaż nowej szalówki drewnianej na elewacji, wykonanie impregnacji ognioochronnej i grzybobójczej wraz z czyszczeniem na sucho z wykończeniem lakierem półmatem lub lakierobejcą w kolorze modrzew, oczyszczenie oraz dwukrotne lakierowanie stolarki. Na ścianie południowej poddasza nieużytkowego należy także wykonać wzmocnienie rusztu do mocowania szalówki zewnętrznej deskami z demontażu. W zakresie remontu posadzek przewiduje się cyklinowanie istniejących powierzchni drewnianej posadzki z desek, odkurzanie, czyszczenie i szpachlowanie ubytków szpachlą do drewna, zmieszaną z płynem drzewnym z cyklinowania (ubytki w bardzo małej ilości do 0,5% posadzki) oraz dwukrotne ułożenie warstwy lakieru do podłóg w kolorze bezbarwnym o podwyższonej wytrzymałości i strukturze matowej lub półmatowej.
Z uwagi na charakter obiektu nie ma możliwości czasowego wyłączenia go z użytkowania, a wszelkie prowadzone prace nie mogą zaburzać jego funkcjonowania. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania zabezpieczenia prowadzonych prac wewnętrznych, powierzchni elewacji po zdjęciu odeskowania, a przed montażem nowego odeskowania, składowanych materiałów i narzędzi, wejść do obiektu oraz zwrócenia szczególnej uwagi na bezpieczeństwo osób postronnych w trakcie przybywania i wychodzenia wiernych z kościoła.
Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość wykonanych robót, bezpieczeństwo wszelkich czynności na terenie budowy, metody użyte przy budowie oraz za ich zgodność z wymaganiami Zamawiającego, dokumentacją projektową i poleceniami Inspektora nadzoru. Zamawiający oczekuje, że przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi przy zastosowaniu metod budowlano-montażowych spełniających obowiązujące wymagania. Zamawiający oczekuje, że wszelkie roboty zostaną wykonane przy wykorzystaniu materiałów spełniających wymagania obowiązujących przepisów, norm przy zachowaniu standardu i jakości robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268386,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KUNZ CLEANING Mariusz Kunz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881348377
7.3.3) Ulica: ul. Długa 47
7.3.4) Miejscowość: Bożepole Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 84-214
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |