„Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Rętwinach”
GMINA RADOMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00222637
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00222637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-29 14:30
- Lokalizacja
- Radomin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9946c3c8-f73f-4d5a-a86c-22630f2e8549
- Identyfikator
- 5030023899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00222637 z dnia 2026-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Rętwinach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADOMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118603
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radomin 1a
1.5.2.) Miejscowość: Radomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-404
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 566837522
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@radomin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radomin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9946c3c8-f73f-4d5a-a86c-22630f2e85491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Rętwinach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9946c3c8-f73f-4d5a-a86c-22630f2e8549
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014004/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja świetlicy wiejskiej w Rętwinach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR - z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023– 20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192715
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGIZ.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 275952,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowa inwestycja polega na kompleksowej modernizacji budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Radominie nieruchomości oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 176/1 położonej w obrębie ewidencyjnym 0010 Radomin, gm. Radomin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
39715200-9 - Urządzenia grzewcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub kosztnajkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający
zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć
tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną wynoszącą 313 320,62 zł brutto
przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia kwotę 275 952,71 zł brutto. Mając na uwadze, że oferta
z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty,
postanowiono jak na wstępie.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia
postępowania na wyżej wymienionej podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313320,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 565000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |