Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej KU.2301.32.2026

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00222771
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00222771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-29 14:54
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-18b55c4a-dbe3-4c66-b5c1-bd13ea1a11b7
Identyfikator
6570234850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura kontrolna i badawczaPipety i akcesoria laboratoryjneLiczniki

Wykonawcy

3 przyznane

DANIEL JANKOWSKIBydgoszcz, PL · lot 0
20 910 PLN
POLON-ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 1
14 206,5 PLN
DANIEL JANKOWSKIBydgoszcz, PL · lot 2
51 229,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00222771 z dnia 2026-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej KU.2301.32.2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001407

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-369

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 0413497365

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.kmieciak@ujk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujk.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-18b55c4a-dbe3-4c66-b5c1-bd13ea1a11b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej KU.2301.32.2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18b55c4a-dbe3-4c66-b5c1-bd13ea1a11b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048035/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.20 Zakup aparatury kontrolnej i badawczej, przyrządów do badania właściwości fizycznych, przyrządów do pomiaru

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187389

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KU.2301.32.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 769350 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70200 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 1 przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych liczników Geigera-Müllera (podstawowego oraz zapasowego), wykonanie kompleksowej renowacji powierzonego domku osłonowego, a także fizyczne podłączenie sprzętu do posiadanego przez Zamawiającego układu zliczającego (RUM 2) wraz z uruchomieniem stanowiska przez serwis Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

38550000-5 - Liczniki

4.5.5.) Wartość części: 20910,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 2 przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego uniwersalnego urządzenia pomiarowego umożliwiającego podłączenie do komputera i zbieranie danych z różnych sond radiometrycznych tj.: SSU-3-2, SSU-70-2, SSA-1P (znajdujących się na wyposażeniu pracowni Instytutu Fizyki UJK) w tym innych źródeł sygnałów impulsowych. Radiometr powinien posiadać wbudowany analizator wielokanałowy, dający możliwość tworzenia histogramu amplitud (analizy spektrometrycznej rozkładu statystycznego wysokości impulsów). Zakres zastosowań radiometru powinien również obejmować: analizę ilościową częstości impulsów, analizę czasową zdarzeń, sterowanie urządzeniami zewnętrznymi lub pomiary sterowane urządzeniami zewnętrznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

38550000-5 - Liczniki

4.5.5.) Wartość części: 14206,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W części 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia (licznika Geigera-Müllera zainstalowanego w domku osłonnym z wyposażeniem) zaprojektowanego jako (układ dydaktyczny) pomoc dydaktyczna do przeprowadzania laboratoryjnych eksperymentów z zakresu fizyki jądrowej (ćwiczenia „Aktywacja neutronowa”). Interfejs ma wymuszać na studencie aktywne uczestnictwo w procesie pomiarowym – celowo zrezygnowano z w pełni zautomatyzowanej prezentacji ostatecznych wyników, aby kształtować nawyki prawidłowej metodologii pomiarowej (konfiguracja próbkowania, ręczne notowanie, analiza danych). Dodatkowo powinna istnieć również możliwość (dwutorowego - jako alternatywne rozwiązanie) bezpośredniego skomunikowania radiometru RUM 2
z licznikiem Geigera-Müllera w celu jego zasilania i pobierania danych. W skład układu ma wejść kompleksowo odnowiony, powierzony domek osłonny. Układu, z wyjątkiem powierzonego domku osłonnego do renowacji, powinien być wykonany z elementów fabrycznie nowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

38550000-5 - Liczniki

4.5.5.) Wartość części: 51229,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20910,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20910,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20910,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Ochrony Radiologicznej i Dozymetrii Daniel Jankowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8921370552

7.3.3) Ulica: ul. Wojciecha Łochowskiego 2/56

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-796

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20910,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 119 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14206,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14206,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14206,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLON-ALFA SPÓŁKA AKCYJNA UL.GLINKI 155, 85-861 BYDGOSZCZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540311901

7.3.3) Ulica: uL.GLINKI 155

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-861

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14206,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51229,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51229,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51229,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Ochrony Radiologicznej i Dozymetrii Daniel Jankowski ul. Wojciecha Łochowskiego 2/56 85-796 Bydgoszcz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8921370552

7.3.3) Ulica: ul. Wojciecha Łochowskiego 2/56

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-796

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51229,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 133 dni

2026-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy