Opracowanie dokumentacji projektowej dla: Odbudowa mostu w ciągu drogi 1978D nad rzeką Czarna Woda między Siedlakowicami a Kryształowicami i Odbudowa drogi 1978D między Siedlakowicami a Kryształowicam
Powiat Wrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00222834
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00222834/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-29 15:10
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a1d334f-1803-40e9-bd97-577a719a4c87
- Identyfikator
- 8971647961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00222834 z dnia 2026-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla: Odbudowa mostu w ciągu drogi 1978D nad rzeką Czarna Woda między Siedlakowicami a Kryształowicami i Odbudowa drogi 1978D między Siedlakowicami a Kryształowicam
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a1d334f-1803-40e9-bd97-577a719a4c871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla: Odbudowa mostu w ciągu drogi 1978D nad rzeką Czarna Woda między Siedlakowicami a Kryształowicami i Odbudowa drogi 1978D między Siedlakowicami a Kryształowicam2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a1d334f-1803-40e9-bd97-577a719a4c87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222834
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043045/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Opracowanie dok. projektowej dla zadań: Odbudowa mostu w ciągu drogi 1978D nad rzeką Czarna Woda między Siedlakowicami a Kryształowicami i Odbudowa drogi 1978D między Siedlakowicami a Kzyształowicami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189446
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.2.15.2026.KJ.II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dwóch dokumentacji projektowych zwanych dalej „Projektem” dla inwestycji zlokalizowanych w ciągu drogi powiatowej 1978D obejmujących w swoim zakresie obiekt mostowy oraz odcinek drogi. Dokumentacje będą realizowane z podziałem na projekty, tj.:
Projekt 1 – Odbudowa mostu w ciągu drogi 1978D nad rzeką Czarna Woda między Siedlakowicami a Kryształowicami”, którego zakres obejmuje w szczególności:
1) odbudowę mostu wraz z dojazdami w ciągu drogi powiatowej nr 1978D w km 3+220,
2) rozbiórkę istniejącego mostu oraz uzyskania branżowych opinii,
3) uzyskanie wszelkich wymaganych branżowych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację inwestycji,
4) sprawowanie nadzoru autorskiego.
Projekt 2 – Odbudowa drogi 1978D między Siedlakowicami a Kryształowicami, którego zakres obejmuje w szczególności:
1) przebudowę drogi powiatowej nr 1978D na odcinku o długości ok. 850 m, w km od 2+750 do km 3+600;
2) budowę drogi dla pieszych i rowerów;
3) budowę i/lub przebudowę systemu odwodnienia drogi;
4) uzyskanie wszelkich wymaganych branżowych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację inwestycji;
5) sprawowanie nadzoru autorskiego
W ramach realizacji zamówienia umownego Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dwóch odrębnych dokumentacji projektowych w zakresie opisanym w OPZ wraz z uzyskaniem wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji, a także do zapewnienia sprawowania nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych.
Zamawiający udostępnia koncepcję projektową w charakterze materiału pomocniczego. Koncepcja ta może stanowić punkt odniesienia przy opracowywaniu dokumentacji, jednak jej wykorzystanie nie jest obligatoryjne.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić pełną koordynację oraz wzajemną zgodność obu dokumentacji projektowych (Projekt 1 i Projekt 2) pod względem technicznym, funkcjonalnym i formalnym, tak aby stanowiły one spójną i kompletną całość inwestycyjną.
Zamawiający zastrzega że:
1) cena zaoferowana dla Projektu 1 musi stanowić 65% łącznej wartości netto oferty,
2) cena zaoferowana dla Projektu 2 musi stanowić 35% łącznej wartości netto oferty.
Podział procentowy wynagrodzenia na Projekt 1 i Projekt 2 wynika z odrębnych źródeł finansowania zamówienia, co wymaga przypisania określonych części wynagrodzenia do poszczególnych projektów
Zamówienie jest dofinansowane ze środków budżetu państwa w ramach dotacji z rezerwy celowej przeznaczonej na przeciwdziałanie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Na ww. przedsięwzięcia Powiat Wrocławski otrzymał Decyzję o zapewnieniu finansowania wydatków. Na zadanie „Odbudowa mostu w ciągu drogi 1978D nad rzeką Czarna Woda pomiędzy Siedlakowicami a Kryształowicami” Powiat Wrocławski otrzymał Decyzję o zapewnieniu finansowania MF/FG6.4143.25.31.2025.ZF.123. oraz na zadanie „Odbudowa drogi powiatowej 1978D pomiędzy Siedlakowicami a Kryształowicami” Powiat Wrocławski otrzymał Decyzję o zapewnieniu finansowania Wydatków MF/FG6.4143.25.48.2025.ZF.216.Szczegółowy zakres rzeczowy przedstawiono w OPZ
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy został ujęty w załączniku 4 do SWZ – projekt umowy wraz z załącznikami oraz załączniku 5 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338619,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338619,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338619,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FASYS MOSTY Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 300982695
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-262
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338619,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |