Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym oraz pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym - 2 zadania częściowe
Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00223002
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00223002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-29 19:20
- Lokalizacja
- Pokrzywna, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fa37a5b-8a48-4f1f-9c82-1762a5a707a3
- Identyfikator
- 7551411286
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy elektryczne
Wykonawcy
1 przyznane
VIP CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
143 787 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223002 z dnia 2026-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym oraz pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym - 2 zadania częściowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004501213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11
1.5.2.) Miejscowość: Pokrzywna
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-267
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 469 35 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zopk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zopk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fa37a5b-8a48-4f1f-9c82-1762a5a707a31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym oraz pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym - 2 zadania częściowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fa37a5b-8a48-4f1f-9c82-1762a5a707a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00171977/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym oraz pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym - 2 zadania częściowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175893
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPK/001/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 1 – Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1a do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 131707,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadania częściowego nr 2 – Dostawa pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 223577,24 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143787,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143787,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143787,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vip Car Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542432283
7.3.3) Ulica: ul. Pużaka 6,
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-273
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143787,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postepowaniu złożono jedną ofertę, której cena przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na udzielenie zamówienia. Zamawiający nie może dokonać zwiększenia kwoty przeznaczonej na udzielenie zamówienia do kwoty ofertowej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279000,00 PLN
| 2026-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |