Dostawa odczynników do znakowania białek z użyciem fluorescencyjnego ligandu niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach projektu.
Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00223058
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00223058/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-30 06:10
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7285e5f-3aad-4733-8de5-2589d9848ad1
- Identyfikator
- 6750001828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223058 z dnia 2026-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa odczynników do znakowania białek z użyciem fluorescencyjnego ligandu niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach projektu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325943
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Smętna 12
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-343
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@if-pan.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://if-pan.krakow.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7285e5f-3aad-4733-8de5-2589d9848ad11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo-badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa odczynników do znakowania białek z użyciem fluorescencyjnego ligandu niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach projektu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7285e5f-3aad-4733-8de5-2589d9848ad1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223058
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00121838/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zakup i dostawa odczynników do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząstek do Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja PAN.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Optymalizacja biodostępności i weryfikacja potencjału terapeutycznego Tryptamidu w chorobach neurologicznych” objętego wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent DEfektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191900
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF/ZP-03/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 42659,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do znakowania białek z użyciem fluorescencyjnego ligandu, niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach projektu realizowanego przez Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, gdyż jedyna złożona oferta w ramach przedmiotowego postępowania, tj. oferta NanoTemper Technologies GmbH, Toelzer Strasse 1, 81-379 Munchen, podlega odrzuceniu.| 2026-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |