Zakup pakietu oprogramowania klasy XDR do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem stacji roboczych oraz serwerów dla co najmniej 500 urządzeń końcowych (licencja wraz z 36 m-c wsparciem serwisowym)

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00223065
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00223065/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-30 06:52
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d1ce8f2-4c5f-415b-a0d9-bdaec9f59796
Identyfikator
5521274352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania antywirusowego

Wykonawcy

1 przyznane

BESTLINE TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 0
230 998,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223065 z dnia 2026-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup pakietu oprogramowania klasy XDR do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem stacji roboczych oraz serwerów dla co najmniej 500 urządzeń końcowych (licencja wraz z 36 m-c wsparciem serwisowym)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 22

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1291384

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup pakietu oprogramowania klasy XDR do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem stacji roboczych oraz serwerów dla co najmniej 500 urządzeń końcowych (licencja wraz z 36 m-c wsparciem serwisowym)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d1ce8f2-4c5f-415b-a0d9-bdaec9f59796

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223065

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001249/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.9 Cyfrowa transformacja ZOZ w Suchej Beskidzkiej poprzez rozwój elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), usług cyfrowych w zakresie e-zdrowia oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Cyfrowa transformacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej poprzez rozwój elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), usług cyfrowych w zakresie e-zdrowia oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” KPO

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191537

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.010/DZP/31/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191529,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietu oprogramowania klasy XDR do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem stacji roboczych oraz serwerów dla co najmniej 500 urządzeń końcowych (licencja wraz z 36 miesięcznym wsparciem serwisowym) o parametrach i funkcjonalności określonej w załączniku nr 1a . Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230998,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458267,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230998,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bestline Technology Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532585096

7.3.3) Ulica: Wyzwolenia 9a

7.3.4) Miejscowość: Żywiec

7.3.5) Kod pocztowy: 34-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230998,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2026-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy