Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku
ZESPÓŁ OŚWIATY I WYCHOWANIA W KRUSZWICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00223131
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00223131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-30 08:02
- Lokalizacja
- Kruszwica, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63e3a40c-e494-42ed-b57a-a923c8484493
- Identyfikator
- 5561598486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223131 z dnia 2026-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OŚWIATY I WYCHOWANIA W KRUSZWICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001112801
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rybacka 20
1.5.2.) Miejscowość: Kruszwica
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-150
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523516059
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zoiw@kruszwica.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/gminakruszwica
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63e3a40c-e494-42ed-b57a-a923c84844931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Inna działalność
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63e3a40c-e494-42ed-b57a-a923c8484493
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075617/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143903
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ/01/02/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na dostawie obiadów począwszy od dnia 8 kwietnia 2026 r. do dnia 22 grudnia 2026 r. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii zimowych, wakacji letnich, dni ustawowo wolnych oraz dni dodatkowo wolnych od nauki, łącznie 126 dni w liczbie i godzinach wskazanych poniżej:I. część zamówienia: przygotowanie, dostarczenie gorącego obiadu do: Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej Chełmcach – Chełmce 51, 88-121 Chełmce w liczbie 16 obiadów, w tym 8 obiadów dla dzieci przedszkolnych, godzina dostawy 11.30.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
4.5.5.) Wartość części: 39312,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na dostawie obiadów począwszy od dnia 8 kwietnia 2026 r. do dnia 22 grudnia 2026 r. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii zimowych, wakacji letnich, dni ustawowo wolnych oraz dni dodatkowo wolnych od nauki, łącznie 126 dni w liczbie i godzinach wskazanych poniżej:II. część zamówienia: przygotowanie, dostarczenie gorącego obiadu do Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Polanowicach, Polanowice 27, 88-150 Kruszwica w liczbie 18 obiadów, w tym 9 dla dzieci przedszkolnych, godzina dostawy 11.30.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
4.5.5.) Wartość części: 44226,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na dostawie obiadów począwszy od dnia 8 kwietnia 2026 r. do dnia 22 grudnia 2026 r. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii zimowych, wakacji letnich, dni ustawowo wolnych oraz dni dodatkowo wolnych od nauki, łącznie 126 dni w liczbie i godzinach wskazanych poniżej:III. część zamówienia: przygotowaniu, dostarczeniu gorącego obiadu do Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Rusinowie, Rusinowo 23, 88-150 Kruszwica w liczbie 9 obiadów, w tym 4 obiadów dla dzieci przedszkolnych, godzina dostawy 11.30.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
4.5.5.) Wartość części: 22113,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na dostawie obiadów począwszy od dnia 8 kwietnia 2026 r. do dnia 22 grudnia 2026 r. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii zimowych, wakacji letnich, dni ustawowo wolnych oraz dni dodatkowo wolnych od nauki, łącznie 126 dni w liczbie i godzinach wskazanych poniżej:IV. część zamówienia: przygotowanie, dostarczenie gorącego obiadu do Szkoły Podstawowej im. Marii Patyk w Sławsku Wielkim, Sławsk Wielki 77, 88-150 Kruszwica w liczbie 25 obiadów, w tym 12 obiadów dla dzieci przedszkolnych, godzina dostawy 11.30.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
4.5.5.) Wartość części: 61425,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na dostawie obiadów począwszy od dnia 8 kwietnia 2026 r. do dnia 22 grudnia 2026 r. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii zimowych, wakacji letnich, dni ustawowo wolnych oraz dni dodatkowo wolnych od nauki, łącznie 126 dni w liczbie i godzinach wskazanych poniżej:V. część zamówienia: przygotowaniu, dostarczenie gorącego obiadu do Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej, Wola Wapowska 6a, 88–150 Kruszwica w liczbie 16 obiadów, w tym 10 obiadów dla dzieci przedszkolnych godzina dostawy 11.30.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
4.5.5.) Wartość części: 39312,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert pn. „Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku” dla części 1, 2, 3, 4, 5.
z powodu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta dla części 1, 2, 3, 4 oraz 5, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń - wykonawca w określonych terminach nie złożył podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W związku z tym, że oferta podlegała odrzuceniu, zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert pn. „Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku” dla części 1, 2, 3, 4, 5.
z powodu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta dla części 1, 2, 3, 4 oraz 5, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń - wykonawca w określonych terminach nie złożył podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W związku z tym, że oferta podlegała odrzuceniu, zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert pn. „Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku” dla części 1, 2, 3, 4, 5.
z powodu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta dla części 1, 2, 3, 4 oraz 5, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń - wykonawca w określonych terminach nie złożył podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W związku z tym, że oferta podlegała odrzuceniu, zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert pn. „Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku” dla części 1, 2, 3, 4, 5.
z powodu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta dla części 1, 2, 3, 4 oraz 5, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń - wykonawca w określonych terminach nie złożył podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W związku z tym, że oferta podlegała odrzuceniu, zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert pn. „Usługa cateringu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, dla których Gmina Kruszwica jest organem prowadzącym w okresie od 8 kwietnia 2026 do 22 grudnia 2026 roku” dla części 1, 2, 3, 4, 5.
z powodu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta dla części 1, 2, 3, 4 oraz 5, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń - wykonawca w określonych terminach nie złożył podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
W związku z tym, że oferta podlegała odrzuceniu, zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie.
| 2026-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |