"Utrzymanie czystości i porządku na drogach powiatowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku na terenie miasta Kłodzka"
Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509863
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509863/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-20 14:00
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-929b87c2-faf2-48ec-8d5c-47e1006b18cb
- Identyfikator
- 890723858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509863 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Utrzymanie czystości i porządku na drogach powiatowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku na terenie miasta Kłodzka"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 2k
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 868 01 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_klodzko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność usługowa wspomagająca transport lądowy, zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Utrzymanie czystości i porządku na drogach powiatowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku na terenie miasta Kłodzka"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-929b87c2-faf2-48ec-8d5c-47e1006b18cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509863
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046799/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Utrzymanie czystości i porządku na drogach powiatowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku na terenie miasta Kłodzka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468320
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.241.AZ.42.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania nadana przez zamawiającego: „Utrzymanie czystości i porządku na drogach powiatowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku na terenie miasta Kłodzka”
2. Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego są: usługi
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: ręczne i mechaniczne oczyszczenie nawierzchni w/w dróg powiatowych wraz z wywozem zanieczyszczeń, usunięcie trawy i chwastów w obrębie krawężnika, elementów odwodnienia (korytko odwodnieniowe, wpust uliczny itp.) i na chodniku, oczyszczenie nawierzchni jezdni ma być wykonywane do szerokości 1m mierzonej od krawężnika lub zewnętrznej krawędzi korytka odwodnieniowego gdy nie występuje krawężnik (ul. Półwiejska) oraz oczyszczenie powierzchni wyłączonych z ruchu. Usługa obejmuje jednorazowe sprzątanie, zgodnie z poniższym zestawieniem:
1) 3226D powierzchnia 8 034 m2 - ul. Noworudzka, ul. Kościuszki, ul. Połabska, ul. Nowy Świat i ul. Półwiejska,
2) 3145D powierzchnia 2 721 m2 - ul. Śląska i ul. Mariańska
3) droga powiatowa bez numeru, powierzchnia 6 965 m2 - ul. Mickiewicza, ul. Łużycka, ul. Witosa, ul. Korfantego, ul. Witosa, ul. Podgrodzie i ul. Warty.
Całkowita powierzchnia do oczyszczenia nawierzchni dróg wynosi 17.720 m2 .
Opis ulic:
a) ul. Noworudzka - od skrzyżowania z ul. Nowy Świat do skrzyżowania z ul. Kościuszki i ul. Dusznicką,
b) ul. Kościuszki - od skrzyżowania z ul. Noworudzką i Dusznicką wraz z rondem Pl. Jagiełły do skrzyżowania z ul. Połabską, ul. Grunwaldzką i ul. Lutycką,
c) ul. Nowy Świat - od skrzyżowania z ul. Noworudzką do skrzyżowania z ul. Półwiejską,
d) ul. Półwiejska - od skrzyżowania z ul. Nowy Świat i ul. Nadrzeczną do skrzyżowania z ul. Kowalską i ul. Fabryczną,
e) ul. Śląska - od skrzyżowania z ul. Korfantego do skrzyżowania z ul. Lipową i ul. Mariańska,
f) ul. Mariańska - od skrzyżowania z ul. Śląską i ul. Lipową do posesji Mariańska 12,
g) ul. Warty - od skrzyżowania z drogą krajową nr 8 do skrzyżowania z ul. Zamiejską i ul. Pod-grodzie,
h) ul. Podgrodzie - od skrzyżowania z ul. Warty i ul. Zamiejską do skrzyżowania z ul. Dworcową i ul. Korfantego,
i) ul. Korfantego - od skrzyżowania z ul. Podgrodzie i ul. Dworcową do skrzyżowania z ul. Po-łabską i ul. Witosa,
j) ul. Połabska – od skrzyżowania z ul. Korfantego do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką,
k) ul. Witosa - od skrzyżowania z ul. Połabską i ul. Korfantego do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką i ul. Łużycką,
l) ul. Łużycka - od skrzyżowania z ul. Witosa i ul. Grunwaldzką do skrzyżowania wraz z rondem przy ul. Wyspiańskiego , ul. Żeromskiego i ul. Mickiewicza,
m) ul. Mickiewicza - od ronda przy skrzyżowaniu ul. Łużyckiej, ul. Wyspiańskiego i ul. Żeromskiego do posesji Mickiewicza 21
UWAGA sprzątanie, nastąpi decyzją kierownika Obwodu Drogowego nr 1 w Szczytnej, lecz należy je wykonać nie później jak do 15.11.2024 r.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) - ZAŁĄCZNIK NR 10 DO SWZ
5. Obowiązki Wykonawcy robót
1) prowadzenie robót w sposób niezagrażający bezpieczeństwu i nieutrudniający ruch pojazdów i pieszych
2) przestrzeganie przepisów bhp
3) przestrzeganie uwag i zaleceń pracowników ZDP nadzorujących wykonywanie robót
4) nieodpłatne wykonanie poprawek w przypadku stwierdzenia wadliwego wykonania robót
5) Zamawiający oczekuje wykonania robót w sposób mechaniczny gwarantujący szybki postęp i dobrą jakość robót.
6. Wykonawca MUSI DYSPONOWAĆ takim sprzętem i taką ilością osób, które pozwolą na ter-minową realizację danego zlecenia i uzyskanie wymaganego efektu.
7. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrai-nie5 zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostaw-ców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia.
8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58795,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24840,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Rolniczo - Mechaniczne Andrzej Arcinowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8831059419
7.3.4) Miejscowość: Szczytna
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24840,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |