Dostawa macierzy dyskowej, urządzeń sieciowych oraz rozwiązań z zakresu cyberbez. wraz z usługami wdrożenia w ram. proj. "Cyberbez. Samorząd" w ramach zad. Wzmoc. systemu cyberbez. w Gm. Szczebrzeszyn
GMINA SZCZEBRZESZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00223171
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00223171/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-30 08:16
- Lokalizacja
- Szczebrzeszyn, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21878643-4f76-441b-987d-d9fd8c0594db
- Identyfikator
- 9222699726
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia siecioweSystemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneZestawy pakietów oprogramowaniaRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweAwaryjne urządzenia energetyczne
Wykonawcy
3 przyznane
QOVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
110 700 PLNQOVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 1
246 000 PLNATUT CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
26 410,26 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223171 z dnia 2026-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa macierzy dyskowej, urządzeń sieciowych oraz rozwiązań z zakresu cyberbez. wraz z usługami wdrożenia w ram. proj. "Cyberbez. Samorząd" w ramach zad. Wzmoc. systemu cyberbez. w Gm. Szczebrzeszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZCZEBRZESZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Szczebrzeszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szczebrzeszyn.pl, um@szczebrzeszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szczebrzeszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.szczebrzeszyn.pl/przetargi,9_20261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa macierzy dyskowej, urządzeń sieciowych oraz rozwiązań z zakresu cyberbez. wraz z usługami wdrożenia w ram. proj. "Cyberbez. Samorząd" w ramach zad. Wzmoc. systemu cyberbez. w Gm. Szczebrzeszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21878643-4f76-441b-987d-d9fd8c0594db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223171
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015989/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa macierzy dyskowej, urządzeń sieciowych oraz rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z usługami wdrożenia w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dostawy będące przedmiotem zamówienia są realizowane w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” i są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154285
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.2.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest. dostawa macierzy dyskowej, urządzeń sieciowych oraz rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z usługami wdrożenia w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w ramach zadania Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Szczebrzeszyn.Część 1. Dostawa macierzy dyskowej
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 1 szt. macierzy dyskowej do siedziby Zamawiającego, tj. Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie.
Szczegółowe wymagania dla przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
4.5.5.) Wartość części: 47156,51 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest. dostawa macierzy dyskowej, urządzeń sieciowych oraz rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z usługami wdrożenia w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w ramach zadania Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Szczebrzeszyn.Część 2. Dostawa urządzeń sieciowych i oprogramowania SIEM z usługami wdrożenia
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy do siedziby Zamawiającego, tj. Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie i do jednostek podległych Zamawiającego, tj.
• Centrum Sportu i Rekreacji;
• Ośrodka Pomocy Społecznej;
• Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie;
• Szkoły Podstawowej w Bodaczowie;
• Szkoły Podstawowej w Wielączy;
• Przedszkola Samorządowego w Szczebrzeszynie;
• Przedszkola Samorządowego w Bodaczowie.
w zakresie i ilościach wskazanych w zestawieniu rzeczowo – ilościowym.
Szczegółowe wymagania dla przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 199683,25 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest. dostawa macierzy dyskowej, urządzeń sieciowych oraz rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z usługami wdrożenia w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w ramach zadania Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Szczebrzeszyn.Część 3. Dostawa zasilaczy awaryjnych
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy do siedziby Zamawiającego, tj. Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie i do jednostek podległych Zamawiającego, tj.
• Centrum Sportu i Rekreacji;
• Ośrodka Pomocy Społecznej;
• Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie;
• Szkoły Podstawowej w Bodaczowie;
• Szkoły Podstawowej w Wielączy;
• Przedszkola Samorządowego w Szczebrzeszynie;
• Przedszkola Samorządowego w Bodaczowie.
zasilaczy awaryjnych w zakresie i ilościach wskazanych w zestawieniu rzeczowo – ilościowym.
Szczegółowe wymagania dla przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
4.5.5.) Wartość części: 20117,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Qovo Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9571178026
7.3.3) Ulica: Wały Piastowskie
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-855
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Qovo Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9571178026
7.3.3) Ulica: Wały Piastowskie
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-855
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26410,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63790,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26410,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Atut Centrum Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9511832769
7.3.3) Ulica: Ks. Prymasa A. Hlonda
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-972
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26410,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |