Wykonanie termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Matejki 12 w Toruniu wraz z rozbiórką, odtworzeniem i remontem balkonów.

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00223315
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00223315/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-30 08:52
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc55f7c2-ca34-49c5-bf04-af2f37d38fd6
Identyfikator
8790177262
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty murarskie i muroweMontaż konstrukcji metalowychRoboty ciesielskieRoboty izolacyjnePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieInstalowanie ścianek działowychKładzenie płytekRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie rynienInstalowanie wyrobów metalowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223315 z dnia 2026-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Matejki 12 w Toruniu wraz z rozbiórką, odtworzeniem i remontem balkonów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870001402

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młodzieżowa 31

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.torun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgm.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgm-torun.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Matejki 12 w Toruniu wraz z rozbiórką, odtworzeniem i remontem balkonów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc55f7c2-ca34-49c5-bf04-af2f37d38fd6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223315

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010712/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Wykonanie termomodernizacji – ul. Matejki 12.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane z Programu TERMO – premia MZG, zwiększona o grant MZG.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151567

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-7/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Matejki 12 w Toruniu wraz z rozbiórką, odtworzeniem i remontem balkonów.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie w szczególności następujących prac:
a) termomodernizacja wraz z rozbiórką, odtworzeniem i remontem balkonów, w tym:
- izolacja fundamentów,
- elewacje,
- balkony,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- dach,
- wykonanie termoizolacji stropu nad piwnicą,
- roboty towarzyszące (zabezpieczające),
b) roboty zewnętrzne, w tym: rozbiórka nawierzchni utwardzonych, roboty ziemne, wymiana podejść kanalizacji deszczowej, wykonanie nowego podestu wejściowego przy drzwiach frontowych, remont progu wejściowego na elewacji podwórzowej, konserwacja metalowej balustrady skweru, odtworzenie nawierzchni utwardzonych, uporządkowanie terenu, wywiezienie i utylizacja gruzu – zmieszanych odpadów budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) PROGRAM PRAC KONSERWATORSKICH I RESTAURATORSKICH – MATEJKI 12;
2) PROJEKT ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANY – MATEJKI 12;
3) SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH;
4) PRZEDMIAR ROBÓT:
- termomodernizacja wraz z rozbiórką, odtworzeniem i remontem balkonów (vat 8%) – Matejki 12,
- termomodernizacja wraz z rozbiórką, odtworzeniem i remontem balkonów – roboty zewnętrzne (vat 23%) – Matejki 12.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu zaistniały przesłanki do unieważnienia postępowania wskazane w art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – nie złożono żadnej oferty.
2026-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane