Wykonanie nakładek asfaltowych na terenie Gminy Brudzeń Duży w miejscowościach: Krzyżanowo, Cegielnia, Główina

GMINA BRUDZEŃ DUŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00223516
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00223516/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-30 09:42
Lokalizacja
Brudzeń Duży, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7937d65e-6741-4eff-acf9-5027f9b5d222
Identyfikator
7743188737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

4 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-BUDOWLANYCH SPÓŁKA AKCYJNAGostynin, PL · lot 0
106 419,6 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-BUDOWLANYCH SPÓŁKA AKCYJNAGostynin, PL · lot 1
80 675,7 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL · lot 2
181 806,3 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL · lot 3
150 106,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223516 z dnia 2026-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nakładek asfaltowych na terenie Gminy Brudzeń Duży w miejscowościach: Krzyżanowo, Cegielnia, Główina

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRUDZEŃ DUŻY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015678

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Toruńska 2

1.5.2.) Miejscowość: Brudzeń Duży

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-414

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 243604732

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@brudzen.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugbrudzenduzy.bip.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7937d65e-6741-4eff-acf9-5027f9b5d222

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nakładek asfaltowych na terenie Gminy Brudzeń Duży w miejscowościach: Krzyżanowo, Cegielnia, Główina

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7937d65e-6741-4eff-acf9-5027f9b5d222

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223516

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177569

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PGN.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 odcinek 1: Krzyżanowo
Numer drogi: 290331W
• Remont jezdni drogi o nawierzchni bitumicznej o długości ok. 280 m i szerokości 5,0 m,
• Wykonanie nakładki bitumicznej z mieszanki mineralno-asfaltowej o grubości 5 cm,
• Skropienie istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową przed ułożeniem warstwy bitumicznej,
• Ścinka poboczy wraz z wykonaniem i uzupełnieniem poboczy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu do 7 cm,
• Uzupełnienie ubytków w istniejącej nawierzchni bitumicznej,
• Uporządkowanie terenu przyległego po wykonanych robotach,
• Zakres robót obejmuje wszystkie prace niezbędne do prawidłowego wykonania zadania, wynikające z wizji lokalnej oraz wiedzy technicznej Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 55766,90 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 odcinek 2: Krzyżanowo
Numer drogi: 290331W

• Remont jezdni drogi o nawierzchni bitumicznej o długości ok. 210 m i szerokości 5,0 m,
• Wykonanie nakładki bitumicznej z mieszanki mineralno-asfaltowej o grubości 5 cm,
• Skropienie istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową przed ułożeniem warstwy bitumicznej,
• Ścinka poboczy wraz z wykonaniem i uzupełnieniem poboczy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu do 7 cm,
• Uzupełnienie ubytków w istniejącej nawierzchni bitumicznej,
• Uporządkowanie terenu przyległego po wykonanych robotach,
• Zakres robót obejmuje wszystkie prace niezbędne do prawidłowego wykonania zadania, wynikające z wizji lokalnej oraz wiedzy technicznej Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 55766,90 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 Cegielnia:
Numer drogi: 290303W, 290302W
• Remont jezdni drogi o nawierzchni bitumicznej o długości ok. 650 m i szerokości 3,60 m,
• Wykonanie nakładki bitumicznej z mieszanki mineralno-asfaltowej o grubości 5 cm,
• Skropienie istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową przed ułożeniem warstwy bitumicznej,
• Ścinka poboczy wraz z wykonaniem i uzupełnieniem poboczy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu do 7 cm,
• Uzupełnienie ubytków w istniejącej nawierzchni bitumicznej,
• Uporządkowanie terenu przyległego po wykonanych robotach,
• Zakres robót obejmuje wszystkie prace niezbędne do prawidłowego wykonania zadania, wynikające z wizji lokalnej oraz wiedzy technicznej Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 112144,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 Główina:
Numer drogi: 290318W
• Remont jezdni drogi o nawierzchni bitumicznej o długości ok. 500 m i szerokości 3,50 m,
• Wykonanie nakładki bitumicznej z mieszanki mineralno-asfaltowej o grubości 5 cm,
• Skropienie istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową przed ułożeniem warstwy bitumicznej,
• Ścinka poboczy wraz z wykonaniem i uzupełnieniem poboczy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu do 7 cm,
• Uzupełnienie ubytków w istniejącej nawierzchni bitumicznej,
• Wymianę istniejących przepustów pod jezdnią na nowe – 2 szt. o średnicy Ø600 mm i długości 8 m każdy, wraz z wykonaniem przyczółków,
• Uporządkowanie terenu przyległego po wykonanych robotach,
• Zakres robót obejmuje wszystkie prace niezbędne do prawidłowego wykonania zadania, wynikające z wizji lokalnej oraz wiedzy technicznej Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 99045,08 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106419,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110798,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106419,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710335631

7.3.3) Ulica: Krośniewicka 5

7.3.4) Miejscowość: Gostynin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106419,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80675,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83160,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80675,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710335631

7.3.3) Ulica: Krośniewicka 5

7.3.4) Miejscowość: Gostynin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80675,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181806,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189727,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181806,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660128889

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Lipno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-600

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181806,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150106,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 240188,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150106,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660128889

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Lipno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-600

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150106,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane