Remont drogi gminnej 270761K na odcinku I - w km od 0+008,00 do km 1+060,00 na odcinku II - w km od 1+188,00 do km 1+465,00 w miejscowości Łużna, Gmina Łużna.

Gmina Łużna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00223986
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00223986/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-30 11:19
Lokalizacja
Łużna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b396cdd6-bc13-45f8-9d27-defb20525f19
Identyfikator
7381022314
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE 'GODROM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLICE, PL · lot 0
493 029,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00223986 z dnia 2026-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 270761K na odcinku I - w km od 0+008,00 do km 1+060,00 na odcinku II - w km od 1+188,00 do km 1+465,00 w miejscowości Łużna, Gmina Łużna.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łużna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892469

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łużna 634

1.5.2.) Miejscowość: Łużna

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-322

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@luzna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugluzna

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/luzna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 270761K na odcinku I - w km od 0+008,00 do km 1+060,00 na odcinku II - w km od 1+188,00 do km 1+465,00 w miejscowości Łużna, Gmina Łużna.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b396cdd6-bc13-45f8-9d27-defb20525f19

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223986

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021372/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drogi gminnej 270761K na odcinku I - w km 0+008,00 do km 1+060,00 na odcinku II - w km od 1+188,00 do km 1+465,00 w miejscowości Łużna, Gmina Łużna.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174440

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 522668,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest wykonanie remontu dróg gminnych, które obejmują wykonanie robót budowlanych w zakresie:
- „Remont drogi gminnej 270761K na odcinku I - w km od 0+008,00 do km 1+060,00 na odcinku II - w km od 1+188,00 do km 1+465,00 w miejscowości Łużna, Gmina Łużna.”
2. Zakres robót w obrębie zadania:
W zakres robót budowlanych wchodzi wymiana nawierzchni. W miejscach przełomów przewiduje się wymianę konstrukcji istniejącej drogi warstwą mieszanki kruszywa niezwiązanego o CBR >25%, oraz współczynnikiem filtracji k>8m/dobę oraz podbudowy zasadniczej warstwą mieszanki kruszyw niezwiązanych C90/3C. Zostanie wykonana warstwa wyrównawcza grubości około 3cm AC8W oraz warstwa bitumiczna ścieralna o grubości 6cm z mieszanki mineralno-asfaltowej typu SMA 16 JENA. Warstwa ścieralna będzie miała szerokość 3,00 m. Obustronne pobocza szerokości 0,50 m zostaną ścięte i uzupełnione 15cm
warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie frakcji 16-31,5mm.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) projekt budowlany (projekt techniczny),
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
c) przedmiar robót, stanowiące element pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 493029,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 673704,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 493029,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "GODROM" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 491932915

7.3.3) Ulica: Zakole 9

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 493029,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane