Modernizacja i rozbudowa infrastruktury rekreacyjno-turystycznej na terenie gminy Przedecz

GMINA PRZEDECZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00224546
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00224546/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-30 13:10
Lokalizacja
Przedecz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d213f555-4900-4cdd-8341-1df2233e9a2a
Identyfikator
6662002886
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje pływająceWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawInstalacje słoneczneŁawki

Wykonawcy

2 przyznane

SYMMETRIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
192 446,54 PLN
NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL · lot 1
194 999,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00224546 z dnia 2026-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja i rozbudowa infrastruktury rekreacyjno-turystycznej na terenie gminy Przedecz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEDECZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019326

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Przedecz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-635

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632738467

1.5.8.) Numer faksu: 632738467

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@przedecz.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.przedecz.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przedecz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i rozbudowa infrastruktury rekreacyjno-turystycznej na terenie gminy Przedecz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d213f555-4900-4cdd-8341-1df2233e9a2a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006683/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja i rozbudowa infrastruktury rekracyjno-turystycznej na terenie gminy Przedecz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Źródło finansowania stanowią środki własne z budżetu Gminy Przedecz oraz dofinansowanie w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność(RLKS)- komponent Wdrażanie LSR w ramach PS WPR 2023-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173128

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGWI.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 406504,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Dostawa i montaż pomostów:
1) Dostawa i montaż pomostów pływających o wymiarach 3,00 m x 25,00 m, wysokość wolnej burty ok. 22 cm, niskoburtowych, modułowych – 2 kpl. Wykonane z polietylenu, grubość ścianki nie mniejszej niż 5 mm, kolor szary, odporne na działania warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Elementy pływające pełnią funkcje pływaków, będąc równocześnie częściami konstrukcyjnymi budowanych pomostów. Wyposażone w barierkę metalową po jednej stronie. Montaż knag cumowniczej ze stali nierdzewnej - długość 200mm, szerokość 52 mm - sztuk 8, Montaż na gotowym podłożu opraw oświetleniowych – solarna lampa do zabudowy np. Pulmann Cube 93774 0.24W 3.6 lm IP67, średnica montażowa 100mm. – 10kpl. Montaż lin kotwiących długość 3,0m, ocynkowane, średnica 16 mm – sztuk 4. Uzupełnienie piasku na plaży.
2) Miejsce dostawy i montażu: Plaża od strony Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Przedczu, obręb ewidencyjny Katarzyna, działka ewidencyjna nr 139.
Wykonawca zobowiązany jest w ramach zadania do przygotowania terenu do montażu urządzeń tj. demontażu istniejącego placu zabaw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34515000-0 - Konstrukcje pływające

4.5.5.) Wartość części: 186551,63 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Dostawa i montaż elementów placu zabaw:
Dostawa i montaż elementów placu zabaw:
1) Huśtawka ważka podwójna – szt. 1;
2) Karuzela Nowo 150 – szt. 1;
3) Huśtawka podwójna – szt. 1
4) Zawiesie z siedziskiem gumowym płaskim – szt. 1;
5) Zawiesie z siedziskiem gumowym typu koszyk – szt. 1;
6) Huśtawki na słupach Bocianie gniazdo z zawiesiem – szt. 1;
7) Zestaw Quadro nr katalogowy 12505 Novum – szt. 1
8) Piaskownica – szt. 1;
9) Autko na podstawie betonowej – szt. 1;
10) Deska windsurfingowa na podstawie metalowej – szt. 1;
11) Zestaw zabawowy Statek Kolumba – szt. 1,
12) Urządzenia produkujące energie elektryczną: ławki solarne – szt. 4, rower pionowy – szt. 1, rower poziomy – szt. 1,
13) Tablica z regulaminem placu zabaw – szt. 1.
Miejsce dostawy i montażu: ul. Zamkowa, 62-635 Przedecz, obręb ewidencyjny Przedecz, działka ewidencyjna nr 15.
Wykonawca zobowiązany jest w ramach zadania do przygotowania terenu do montażu urządzeń tj. demontażu istniejących pomostów.

Teren parkowy w Przedczu na ul. Zamkowej znajduje się w granicach prawnej ochrony konserwatorskiej historycznego układu urbanistycznego Miasta Przedcza i założeń zewidencjonowanych stanowisk archeologicznych.

Zamawiający posiada pozwolenie na prowadzenie badań archeologicznych oraz pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze historycznego układu urbanistycznego miasta Przedecz dot. przedmiotowego zadania wydane przez Wielkopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Koninie.
W ramach przedmiotowego postępowania Wykonawca jest zobowiązany zapewnić nadzór archeologiczny oraz wykonanie dokumentacji przebiegu badań archeologicznych dla przedmiotowego zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

09332000-5 - Instalacje słoneczne

39113600-3 - Ławki

4.5.5.) Wartość części: 219952,37 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 192446,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304498,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 192446,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Symetria Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252938062

7.3.3) Ulica: Zgoda

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-018

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 192446,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194994,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332830,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 194994,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451796890

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 194999,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31
2026-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy