„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Wólka Krzykowska w ramach zadania inwestycyjnego "Zagospodarowanie działki o nr 173/1 w sołectwie Wólka Krzykowska”.
GMINA UJAZD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00509997
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00509997/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-20 14:36
- Lokalizacja
- Ujazd, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2240361b-8efb-433f-9d8c-95d7907985f8
- Identyfikator
- 7732222057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00509997 z dnia 2024-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Wólka Krzykowska
w ramach zadania inwestycyjnego "Zagospodarowanie działki o nr 173/1 w sołectwie Wólka Krzykowska”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJAZD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 6
1.5.2.) Miejscowość: Ujazd
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-225
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: (044) 719 21 29 wew. 48
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ujazd.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.ujazd.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2240361b-8efb-433f-9d8c-95d7907985f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Wólka Krzykowskaw ramach zadania inwestycyjnego "Zagospodarowanie działki o nr 173/1 w sołectwie Wólka Krzykowska”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2240361b-8efb-433f-9d8c-95d7907985f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509997
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057323/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Wólka Krzykowska w ramach zadania inwestycyjnego "zagospodarowanie działki o nr 173/1 w sołectwie Wólka Krzykowska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484503
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.20.2024 - II postępowanie
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 290838,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku kontenerowego świetlicy wiejskiej
w m. Wólka Krzykowska wraz z niezbędnymi instalacjami i infrastrukturą.
2. W ramach przedmiotowego zadania inwestycyjnego zostaną wykonane
w szczególności:
1) budowa parterowego wolnostojącego budynku gospodarczego jako parterowy niepodpiwniczony kontener (jedna
kondygnacja); budynek w kształcie prostokąta o wymiarach określonych w dokumentacji projektowej; ściany zewnętrzne i
wewnętrzne z płyt warstwowych; obudowa dachu z płyt warstwowych, w tym obróbki blacharskie; podłoga izolowana, w tym
wylewka betonowa i ułożenie płytek; stolarka okienna i drzwiowa;
2) opaska wokół budynku, w tym podbudowa plus nawierzchnia z kostki i obrzeża;
3) drogi wewnętrzne plus zjazd z drogi gminnej: nawierzchnia z kostki betonowej plus nawierzchnia z tłucznia kamiennego;
4) niezbędne instalacje elektryczne i sanitarne, w tym podłączenie do istniejących przyłączy energii elektrycznej i gminnej
sieci wodociągowej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera się w dokumentacji projektowej: projekt budowlany, projekt
techniczny, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, a także inne dokumenty i
uzgodnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 20.09.2024 r. do godz. 9.00 nie złożono żadnej oferty.| 2024-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |