Dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd

GMINA JANIKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00224755
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00224755/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-30 13:39
Lokalizacja
Janikowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-198fddaa-dc04-484d-86b9-1684cd71f18d
Identyfikator
5562562438
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweBezprzestojowe źródła energiiPakiety oprogramowania do zabezpieczania danychPakiety oprogramowania do zarządzania kontaktamiSerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychSerwery komputerowe

Wykonawcy

1 przyznane

NGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGDAŃSK, PL · lot 0
232 914,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00224755 z dnia 2026-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JANIKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350760

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Janikowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-160

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@janikowo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.janikowo.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/janikowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-198fddaa-dc04-484d-86b9-1684cd71f18d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224755

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065528/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Cyberbezpieczny samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181442

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.K.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185695,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” - Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, mająca na celu zwiększenie odporności jednostki samorządu terytorialnego na cyberataki i wycieki danych wraz z instalacją i wdrożeniem, w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd.
Wykaz urządzeń:
• UTM Palo-Alto - stworzenie klastra dla UM. 1 szt.
• UPS do serwerowni dla UM. 1 szt.
• UPS stanowiskowy dla UM. 6 szt.
• Licencja FortiGate 60F przedłużenie dla UM. 2 szt.
• Przełączniki zarządzalne dla UM:
o - Przełącznik sieciowy 48 portowy 4 szt
o - Przełącznik sieciowy 24 portowy. 1 szt.
o - Przełącznik sieciowy 10 portowy. 7 szt.
o - Oprogramowanie do zarządzania siecią przewodową. Liczba licencji na 12 urządzeń.
• Przełącznik zarządzalny 48 portowy dla MGOPS. 1 szt.
• Serwer z MS Windows Server 2025 pod wirtualizację 2 maszyn AD, sys. Dziedzinowe dla MGOPS. 1 szt.
• NAS backup dla MGOPS. 1 szt.
• UPS do serwerowni dla MGOPS. 1 szt.
• 10.NAS backup dla MGZO. 1 szt.
• NAS backup dla OSiR. 1 szt.
• Serwer z MS Windows Server 2025 Essentials AD, sys. Dziedzinowe dla OSiR.. 1 szt

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych

48333000-1 - Pakiety oprogramowania do zarządzania kontaktami

48820000-2 - Serwery

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48822000-6 - Serwery komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232914,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232914,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232914,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NGE Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832901503

7.3.3) Ulica: Kartuska 228A

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-125

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232914,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy