Rozwój opieki długoterminowej i geriatrycznej w MCM im. Dr Jonschera w Łodzi – przebudowa części budynku przy ul. Przyrodniczej 7/9 w celu powiększenia pow. ZOL w ramach rozwoju opieki długoterminowej
MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE IM. DR. KAROLA JONSCHERA W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00225671
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00225671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-03 13:53
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fcb8509-3d8c-4b1f-b5ae-710d886bc38e
- Identyfikator
- 7282289592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00225671 z dnia 2026-05-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój opieki długoterminowej i geriatrycznej w MCM im. Dr Jonschera w Łodzi – przebudowa części budynku przy ul. Przyrodniczej 7/9 w celu powiększenia pow. ZOL w ramach rozwoju opieki długoterminowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE IM. DR. KAROLA JONSCHERA W ŁODZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472237185
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Milionowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 93-113
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jonscher.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.jonscher.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uml.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój opieki długoterminowej i geriatrycznej w MCM im. Dr Jonschera w Łodzi – przebudowa części budynku przy ul. Przyrodniczej 7/9 w celu powiększenia pow. ZOL w ramach rozwoju opieki długoterminowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fcb8509-3d8c-4b1f-b5ae-710d886bc38e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00017551/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozwój opieki długoterminowej i geriatrycznej wMCM im. Dr Jonschera w Łodzi – przebudowa części budynku przy ul. Przyrodniczej 7/9 w celu powiększenia pow. ZOL w ramach rozwoju opieki długoterminowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617052
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 53/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano instalacyjnych w ramach przebudowy i dostosowania istniejącego obszaru budynku dawnego szpitala głównego Szpitala im. dr H. Jordana (Filia MCM im. dr K. Jonschera) przy ul. Przyrodniczej 7/9 w Łodzi.
Zakres opracowania obejmuje wewnętrzną przebudowę i dostosowanie trzech nadziemnych kondygnacji (parter, I piętro, II piętro) w części budynku usytuowanej równolegle do ul. Przyrodniczej w celu zwiększenia liczby łóżek Zakładu Opiekuńczo–Leczniczego o 22 stanowiska.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4271000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6471000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4271000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CZĘSTOBUD Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522446826
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4271000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-31| 2026-05-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |