Budowa miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych przy ul. Pelplińskiej 3, ul. Miałki Szlak 77-79, ul. Zamkniętej 32, ul. Rejtana 15/16, ul. Pomorskiej 10, ul. Siennej 10 w Gdańsku
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00225854
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00225854/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-04 08:41
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ccc5fa0-f5c0-49f5-9f6c-fb4ef802754d
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00225854 z dnia 2026-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych przy ul. Pelplińskiej 3, ul. Miałki Szlak 77-79, ul. Zamkniętej 32, ul. Rejtana 15/16, ul. Pomorskiej 10, ul. Siennej 10 w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 524 10 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ccc5fa0-f5c0-49f5-9f6c-fb4ef802754d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych przy ul. Pelplińskiej 3, ul. Miałki Szlak 77-79, ul. Zamkniętej 32, ul. Rejtana 15/16, ul. Pomorskiej 10, ul. Siennej 10 w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ccc5fa0-f5c0-49f5-9f6c-fb4ef802754d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225854
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039224/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa wiat śmietnikowych przy budynkach gminnych - cz. 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.37.2026.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 143386,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa miejsc gromadzenia odpadów dla budynków gminnych przy ul. Pelplińskiej 3, ul. Miałki Szlak 77-79, ul. Zamkniętej 32, ul. Rejtana 15/16, ul. Pomorskiej 10, ul. Siennej 10 w Gdańsku,
2. Zakres robót obejmuje:
1) ul. Pelplińska 3:
a) wykonanie rozbiórki i utylizacji trzepaka betonowego,
b) mechaniczne wykonanie koryta,
c) ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
d) wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypki cementowo-piaskowej,
e) wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z obrzeżami,
f) przygotowanie i montaż zbrojenia,
g) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
h) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
i) dostawa i montaż lampy zmierzchowej 10 W z czujnikiem ruchu i zasilaniem bateryjnym,
j) dostawa kluczy do bramy wejściowej.
2) ul. Miałki Szlak 77-79:
a) mechaniczne karczowanie zagajników,
b) mechaniczne wykonanie koryta,
c) rozebranie ogrodzenia z siatki wraz z utylizacją,
d) ręczne profilowanie i zagęszczanie podłoża,
e) wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypki cementowo-piaskowej,
f) wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z obrzeżami,
g) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
h) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
i) dostawa i montaż lampy zmierzchowej 10 W z czujnikiem ruchu i zasilaniem bateryjnym,
j) dostawa kluczy do bramy wejściowej.
3) ul. Zamknięta 32:
a) mechaniczne wykonanie koryta,
b) ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
c) wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypki cementowo-piaskowej,
d) wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z obrzeżami,
e) przygotowanie i montaż zbrojenia,
f) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
g) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
h) dostawa i montaż lampy zmierzchowej 10 W z czujnikiem ruchu i zasilaniem bateryjnym,
i) dostawa kluczy do bramy wejściowej.
4) ul. Rejtana 15/16:
a) demontaż wiaty stalowo-drewnianej wraz z utylizacją materiałów,
b) ręczne czyszczenie nawierzchni drogowej ulepszonej,
c) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
d) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
e) dostawa i montaż lampy zmierzchowej 10 W z czujnikiem ruchu i zasilaniem bateryjnym,
f) dostawa kluczy do bramy wejściowej.
5) ul. Pomorska 10:
a) mechaniczne wykonanie koryta,
b) ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża,
c) wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego wraz z warstwami podsypki cementowo-piaskowej,
d) wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z obrzeżami,
e) przygotowanie i montaż zbrojenia,
f) dostawa i montaż wiaty stalowo-drewnianej,
g) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
h) dostawa i montaż lampy zmierzchowej 10 W z czujnikiem ruchu i zasilaniem bateryjnym,
i) dostawa kluczy do bramy wejściowej.
6) ul. Sienna 10:
a) rozbiórka istniejących garaży wraz z utylizacją,
b) rozebranie chodnika,
c) przygotowanie i montaż zbrojenia,
d) dostawa montaż wiaty stalowo-drewnianej,
e) dostawa i montaż odbojnika stalowego do drzwi,
f) dostawa i montaż lampy zmierzchowej 10 W z czujnikiem ruchu i zasilaniem bateryjnym,
g) dostawa kluczy do bramy wejściowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223220-4 - Roboty zadaszeniowe
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsza spośród złożonych oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiającego zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |