Dostawa aparatury i sprzętu medycznego do diagnostyki i operacji ginekologicznych na potrzeby O. Położniczo - Ginekologicznego - dostawa diatermii chirurgicznej do resektoskopii
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00225916
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00225916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-04 09:02
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85424f59-c75a-4926-aa96-34598a79dd6c
- Identyfikator
- 6182025893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00225916 z dnia 2026-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa aparatury i sprzętu medycznego do diagnostyki i operacji ginekologicznych na potrzeby O. Położniczo - Ginekologicznego - dostawa diatermii chirurgicznej do resektoskopii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 79
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85424f59-c75a-4926-aa96-34598a79dd6c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa aparatury i sprzętu medycznego do diagnostyki i operacji ginekologicznych na potrzeby O. Położniczo - Ginekologicznego - dostawa diatermii chirurgicznej do resektoskopii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85424f59-c75a-4926-aa96-34598a79dd6c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011534/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.27 Dostawa aparatury i sprzętu medycznego do diagnostyki i operacji ginekologicznych na potrzeby O. Położniczo - Ginekologicznego i Ginekologii Onkologicznej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185906
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 25/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
7. Przedmiot zamówienia składa się z jednego niepodzielnego zadania. Celem przedsięwzięcia jest doposażenie Bloku Operacyjnego przy ul. Toruńskiej w aparaturę i sprzęt medyczny do wykonywania diagnostyki i operacji ginekologicznych na potrzeby O. Poł. Gin. i Gin. Onkologicznej. Planowane do zakupu diatermii chirurgicznej do resektoskopii pozwolą na wykonywanie dużych procedur w obrębie jamy macicy metodą bardzo mało inwazyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione z przyczyn poniższych.Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione z przyczyn określonych w art. 255 pkt 6) ustawy Pzp.,
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego;
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniach krajowych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych, wadium może wynosić maksymalnie 1,5% wartości zamówienia (art. 281 ust 4 PZP).
W związku z czym, w danym postepowaniu wadium nie może wynosić więcej niż 1000 zl, natomiast, Zamawiający wyznaczył 6000,00 zl. Usunięcia takiej wady na etapie weryfikacji ofert jest nie możliwym, t.j. postepowania podlega unieważnieniu.
| 2026-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |