Budowa ogrodzenia cmentarza w Jelczu-Laskowicach przy ul. Chwałowickiej, dz. nr 9 AM-58 wraz z utwardzeniem terenu etap IA

GMINA JELCZ-LASKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00226172
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00226172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-04 10:10
Lokalizacja
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9547fda8-b183-4044-9d43-1f2037f5eaa9
Identyfikator
9121715777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneFundamentowanieRoboty muroweRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

"L.J. KAREN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkarbimierz, PL · lot 0
489 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00226172 z dnia 2026-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzenia cmentarza w Jelczu-Laskowicach przy ul. Chwałowickiej, dz. nr 9 AM-58 wraz z utwardzeniem terenu etap IA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JELCZ-LASKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 24

1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia2@jelcz-laskowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogrodzenia cmentarza w Jelczu-Laskowicach przy ul. Chwałowickiej, dz. nr 9 AM-58 wraz z utwardzeniem terenu etap IA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9547fda8-b183-4044-9d43-1f2037f5eaa9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056951/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa ogrodzenia wokół nowej części cmentarza w Jelczu-Laskowicach wraz z zagospodarowaniem terenu cmentarza komunalnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184215

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 394614,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ogrodzenia cmentarza w Jelczu-Laskowicach przy ul. Chwałowickiej, dz. nr 9 AM-58 wraz z utwardzeniem terenu etap IA.
2. W zakresie rzeczowym przedmiotowej umowy w ramach zadania inwestycyjnego realizowanego na podstawie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych z dnia 09.12.2024 r. wydanego dla Gminy Jelcz-Laskowice (zakres obejmujący ogrodzenie murowane) oraz na podstawie art. 29 ust. 4 Ustawy Prawo Budowlane (zakres obejmujący ogrodzenie z paneli systemowych, rozbiórka ogrodzenia z siatki, utwardzenie terenu, tereny zielone) znajduje się:
1) budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Jelczu-Laskowicach wokół działki nr 9 AM-58 (budowa ogrodzenia z paneli systemowych odcinek B-C, C-D, D-E, budowa ogrodzenia murowanego odcinek A-B),
2) rozbiórka i utylizacja ogrodzenia z siatki wraz z elementami istniejącego ogrodzenia (odcinek A-E),
3) utwardzenie terenu z kostki betonowej – w ramach etapu IA na działce nr 9 AM-58 obręb Laskowice na powierzchni utwardzenia 300 m2 (rys. PZT – etap IA),
4) tereny zielone na działce nr 9 AM-58 obręb Laskowice – plantowanie terenu z wysiewem trawy parkowej odpornej na suszę na powierzchni 300 m2,
5) sporządzenie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej dla wykonanych robót – 2 egz. wersji papierowej oraz 1 egz. wersji elektronicznej.
3. Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja w postaci:
1) Projekt zagospodarowania terenu „Budowa ogrodzenia nowej części cmentarza”, opracowanie: Biuro Usług Projektowych „ABAKUS” mgr inż. Arch. Wojciech Lubkiewicz, listopad 2024 r.
2) Projekt techniczny „Budowa ogrodzenia nowej części cmentarza”, opracowanie: Biuro Usług Projektowych „ABAKUS” mgr inż. Arch. Wojciech Lubkiewicz, listopad 2024 r.
3) Załączniki „Budowa ogrodzenia nowej części cmentarza”, opracowanie: Biuro Usług Projektowych „ABAKUS” mgr inż. Arch. Wojciech Lubkiewicz, listopad 2024 r.
4) Projekt zagospodarowania terenu „Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Jelczu-Laskowicach wraz z utwardzeniem terenu na działce nr 9 AM-58”, opracowanie: Biuro Usług Projektowych „ABAKUS” mgr inż. Arch. Wojciech Lubkiewicz, 15 grudnia 2025 r.
5) Projekt techniczny Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Jelczu-Laskowicach wraz z utwardzeniem terenu na dział nr 9 AM-58”, opracowanie: Biuro Usług Projektowych „ABAKUS” mgr inż. Arch. Wojciech Lubkiewicz, 15 grudnia 2025 r.
6) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych Budowa ogrodzenia cmentarza komunalnego w Jelczu-Laskowicach wraz z utwardzeniem terenu na działce nr 9 AM-58”, opracowanie: Biuro Usług Projektowych „ABAKUS” mgr inż. Arch. Wojciech Lubkiewicz, 15 grudnia 2025 r.
7) Przedmiar (dokument podglądowy)
stanowiące Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262520-2 - Roboty murowe

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537510,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: L.J. KAREN sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471893030

7.3.3) Ulica: Łukowice Brzeskie 34

7.3.4) Miejscowość: Skarbimierz

7.3.5) Kod pocztowy: 49-318

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane