Wykonanie audytów energetycznych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez osoby ubogie energetycznie .......

Gmina Łąck

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00226188
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00226188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-04 10:14
Lokalizacja
Łąck, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27355296-7043-412a-a189-c24d6970ee15
Identyfikator
7742935675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Wykonawcy

1 przyznane

ELBIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarocin, PL · lot 0
12 425 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00226188 z dnia 2026-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie audytów energetycznych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez osoby ubogie energetycznie .......

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łąck

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gostynińska 2

1.5.2.) Miejscowość: Łąck

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalack.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminalack.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1272275

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie audytów energetycznych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez osoby ubogie energetycznie .......

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27355296-7043-412a-a189-c24d6970ee15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033606/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie audytów energetycznych w gospodarstwach domowych i ubogich energetycznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie prowadzone w ramach projektu partnerskiego ,,Mazowsze bez smogu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160758

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 31878,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie 25 szt. audytów energetycznych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w gospodarstwach domowych, w tym gospodarstwach zamieszkiwanych przez osoby ubogie energetycznie, realizowanych w ramach projektu partnerskiego „Mazowsze bez smogu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, planowanego do realizacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021–2027. Przeprowadzone audyty energetyczne wskażą, jakie działania należy wdrożyć, aby poprawić efektywność energetyczną poszczególnych nieruchomości, co umożliwi skierowanie do ich właścicieli adekwatnych instrumentów wsparcia.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 21

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12425,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12425,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELBIP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172227974

7.3.3) Ulica: ul. Sienkiewicza 1a

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12425,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi