AN/ZP/35/26 Hybrydowe źródła OZE z inteligentnym systemem zarządzania wspomaganym AI w Kampusie Warta Politechniki Poznańskiej w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Politechnika Poznańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00226264
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00226264/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-04 10:33
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebab5f84-e8e7-4bc3-8be6-29ba3aa8b382
Identyfikator
7770003699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUrządzenia pomiarowe i sterującePompy grzewczeKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Materiały konstrukcyjne i elementy podobneMateriały konstrukcyjneMateriały budowlaneRóżne konstrukcje budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie odwadniania gruntuBadanie gruntuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowychInstalowanie konstrukcji metalowychRoboty konstrukcyjneRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty budowlane w zakresie parkingówMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInne instalacje elektryczneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWykładanie ścianRoboty malarskie i szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieMalowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnychMalowanie budowliRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniamiUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad robotami budowlanymiUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania konstrukcji nośnychEnergia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaUsługi inżynieryjneDodatkowe usługi budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00226264 z dnia 2026-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
AN/ZP/35/26 Hybrydowe źródła OZE z inteligentnym systemem zarządzania wspomaganym AI w Kampusie Warta Politechniki Poznańskiej w systemie zaprojektuj i wybuduj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Poznańska

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamowień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001608

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jacka Rychlewskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-131

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.kanclerza@put.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.put.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebab5f84-e8e7-4bc3-8be6-29ba3aa8b382

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

AN/ZP/35/26 Hybrydowe źródła OZE z inteligentnym systemem zarządzania wspomaganym AI w Kampusie Warta Politechniki Poznańskiej w systemie zaprojektuj i wybuduj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebab5f84-e8e7-4bc3-8be6-29ba3aa8b382

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226264

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00631082/33/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Hybrydowe źródła OZE z inteligentnym systemem zarządzania wspomaganym AI w Kampusie Warta Politechniki Poznańskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FEW 2.3

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164948

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AN/ZP/35/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hybrydowe źródła OZE z inteligentnym systemem zarządzania wspomaganym AI w Kampusie Warta Politechniki Poznańskiej w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz załączona dokumentacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38424000-3 - Urządzenia pomiarowe i sterujące

42511110-5 - Pompy grzewcze

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

44110000-4 - Materiały konstrukcyjne

44111000-1 - Materiały budowlane

44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45111250-5 - Badanie gruntu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45432210-9 - Wykładanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

45442121-1 - Malowanie budowli

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

48421000-5 - Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„(…) oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia”. Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia 4 550 631,00 zł.
2026-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane