Usługa w zakresie czyszczenia oraz odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych, wykonanie przeglądów serwisowych (z podziałem na 4 części).
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00226397
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00226397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-04 11:06
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ddb9837-f1b3-4386-b06e-f562079cb048
- Identyfikator
- 5170346645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadami
Wykonawcy
4 przyznane
EKOSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ USŁUGI SPÓŁKA KOMANDYTOWARzeszów, PL · lot 0
176 096,7 PLNEKOSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ USŁUGI SPÓŁKA KOMANDYTOWARzeszów, PL · lot 1
25 651,08 PLNEKOSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ USŁUGI SPÓŁKA KOMANDYTOWARzeszów, PL · lot 2
78 581,88 PLNEKOSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ USŁUGI SPÓŁKA KOMANDYTOWARzeszów, PL · lot 3
108 669,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00226397 z dnia 2026-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa w zakresie czyszczenia oraz odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych, wykonanie przeglądów serwisowych (z podziałem na 4 części).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12741561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa w zakresie czyszczenia oraz odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych, wykonanie przeglądów serwisowych (z podziałem na 4 części).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ddb9837-f1b3-4386-b06e-f562079cb048
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00146959/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa czyszczenia, odbioru i zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych oraz wykonanie przeglądów serwisowych w m. Rzeszów, Dębica, Nisko, Jarosław, Sanok, Przemyśl, Żurawica, Trzcianiec.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149893
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/29/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 378012,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie czyszczenia oraz odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych (separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczy, osadników, piaskowników, neutralizatorów ścieków kwaśnych,), odbiór suchej frakcji z kontenerów odpadowych, udrożnienie przepływów oraz wykonanie przeglądów serwisowych urządzeń sozotechnicznych znajdujących się na terenie Garnizonu Rzeszów, tj.:a) 35-922 Rzeszów, ul. Lwowska 5
b) 35-036 Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 22
c) 35-111 Rzeszów, ul. Krakowska 11B
d) 35-211 Rzeszów, ul. Konopnickiej 5
e) 39-200 Dębica, ul. Kościuszki 36A
f) 36-060 Głogów Małopolski, Rudna Mała
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w ramach kompleksowego zakresu usług określonych w ust. 1, miejsca odbioru odpadów, objętości urządzeń przeznaczonych do czyszczenia wraz z terminem czyszczenia, lokalizacji urządzenia oraz częstotliwości czyszczenia określa załącznik nr 5A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
3. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności czyszczenia urządzeń przez cały okres ich trwania.
4. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią:
1) formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1A do SWZ,
2) projektowanie postanowienia Projektu umowy – załącznik nr 4A do SWZ,
3) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5A do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.5.) Wartość części: 172731,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie czyszczenia oraz odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych (separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczy, osadników, piaskowników, neutralizatorów ścieków kwaśnych,), odbiór suchej frakcji z kontenerów odpadowych, udrożnienie przepływów oraz wykonanie przeglądów serwisowych urządzeń sozotechnicznych znajdujących się na terenie Garnizonu Nisko tj.:a) 37-400 Nisko, ul. Sandomierska 20
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w ramach kompleksowego zakresu usług określonych w ust. 1, miejsca odbioru odpadów, objętości urządzeń przeznaczonych do czyszczenia wraz z terminem czyszczenia, lokalizacji urządzenia oraz częstotliwości czyszczenia określa załącznik nr 5B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
3. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności czyszczenia urządzeń przez cały okres ich trwania.
4. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią:
1) formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1B do SWZ,
2) projektowanie postanowienia Projektu umowy – załącznik nr 4B do SWZ,
3) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5B do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.5.) Wartość części: 25160,92 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie czyszczenia oraz odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych (separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczy, osadników, piaskowników, neutralizatorów ścieków kwaśnych,), odbiór suchej frakcji z kontenerów odpadowych, udrożnienie przepływów oraz wykonanie przeglądów serwisowych urządzeń sozotechnicznych znajdujących się na terenie Garnizonu Jarosław tj.:a) 37-500 Jarosław, ul. 3-go Maja 80;
b) 37-500 Jarosław, ul. 3-go Maja 67;
c) 37-206 Gniewczyna Łańcucka 591
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w ramach kompleksowego zakresu usług określonych w ust. 1, miejsca odbioru odpadów, objętości urządzeń przeznaczonych do czyszczenia wraz z terminem czyszczenia, lokalizacji urządzenia oraz częstotliwości czyszczenia określa załącznik nr 5C do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
3. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności czyszczenia urządzeń przez cały okres ich trwania.
4. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią:
1) formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1C do SWZ,
2) projektowanie postanowienia Projektu umowy – załącznik nr 4C do SWZ,
3) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5C do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.5.) Wartość części: 77080,27 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie czyszczenia oraz odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów z urządzeń sozotechnicznych (separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczy, osadników, piaskowników, neutralizatorów ścieków kwaśnych,), odbiór suchej frakcji z kontenerów odpadowych, udrożnienie przepływów oraz wykonanie przeglądów serwisowych urządzeń sozotechnicznych znajdujących się na terenie Garnizonu Przemyśl tj.:a) 37-700 Przemyśl, ul. 29 Listopada 2
b) 37-700 Przemyśl, ul. 29 Listopada 1
c) 37-710 Żurawica, ul. Wojska Polskiego 22
d) 37-710 Żurawica, ul. Wojska Polskiego 24
e) 38-712 Trzcianiec, Wojtkowa
f) 38-500 Sanok, ul. Przemyska 1
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w ramach kompleksowego zakresu usług określonych w ust. 1, miejsca odbioru odpadów, objętości urządzeń przeznaczonych do czyszczenia wraz z terminem czyszczenia, lokalizacji urządzenia oraz częstotliwości czyszczenia określa załącznik nr 5D do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
3. Zamawiający, stosownie do art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności czyszczenia urządzeń przez cały okres ich trwania.
4. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią:
1) formularz kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1D do SWZ,
2) projektowanie postanowienia Projektu umowy – załącznik nr 4D do SWZ,
3) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5D do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.5.) Wartość części: 103039,94 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176096,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176096,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176096,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOSERVICE sp. z o.o. USŁUGI Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170388201
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176096,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25651,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25651,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25651,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOSERVICE sp. z o.o. USŁUGI Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170388201
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25651,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-27Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78581,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78581,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78581,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOSERVICE sp. z o.o. USŁUGI Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170388201
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78581,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-27Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108669,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108669,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108669,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOSERVICE sp. z o.o. USŁUGI Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170388201
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108669,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-27| 2026-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |