prelekcje w czasie konferencji, współfinansowanej ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w dniu 18 września 2024 r.
Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Sieradzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510240
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510240/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-21 12:47
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c21eb375-af11-409a-b7c8-50a967525522
- Identyfikator
- 8272327877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
1 przyznane
DOMINIK SKOWROŃSKIŁódź, PL · lot 0
4920 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510240 z dnia 2024-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
prelekcje w czasie konferencji, współfinansowanej ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w dniu 18 września 2024 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Sieradzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389757799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 7
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@cresieradz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.cresieradz.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c21eb375-af11-409a-b7c8-50a9675255221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
prelekcje w czasie konferencji, współfinansowanej ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w dniu 18 września 2024 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c21eb375-af11-409a-b7c8-50a967525522
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510240
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00213664/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 prelekcje w czasie konferencji, współfinansowanej ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” jest finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479792
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Prelegenci są osobowościami na rynku, a tym samym są jedyni w swoim rodzaju.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
prelekcje w czasie konferencji, współfinansowanej ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w dniu 18 września 2024 r.
Prelekcja; „Jakich kompetencji nie zastąpi sztuczna inteligencja” oraz artykuł
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lark Business Consulting Dominik Skowroński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 728 270 83 56
7.3.3) Ulica: Byszewska
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 92-770
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-18| 2024-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |