Sukcesywna dostawa poczęstunku dla uczestników spotkań realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (Wydział Koordynacji Włączenia Społecznego) w Zielonej Górze w 2026 roku.

Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00227011
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00227011/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-04 13:30
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7354b28d-1e52-4f8c-bce8-9b19941c44cf
Identyfikator
9731009210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "GORĄCY GARNUSZEK"Kożuchów, PL · lot 0
27 562,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00227011 z dnia 2026-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa poczęstunku dla uczestników spotkań realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (Wydział Koordynacji Włączenia Społecznego) w Zielonej Górze w 2026 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze

1.3.) Oddział zamawiającego: Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081048430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 36

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-042

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 323 18 80

1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@rops.lubuskie.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rops.lubuskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rops.lubuskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7354b28d-1e52-4f8c-bce8-9b19941c44cf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa poczęstunku dla uczestników spotkań realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (Wydział Koordynacji Włączenia Społecznego) w Zielonej Górze w 2026 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7354b28d-1e52-4f8c-bce8-9b19941c44cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227011

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047769/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa poczęstunku dla uczestników spotkań realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (Wydział Koordynacji Włączenia Społecznego) w Zielonej Górze w 2026 roku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach projektu pn. „Efekt synergii - koordynacja lubuskiego włączenia społecznego” z Działania 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175748

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROPS.V.5.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 27121,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gotowych oraz przygotowanych produktów spożywczych oraz
dostarczenie ich w ramach poczęstunku dla uczestników spotkań realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki
Społecznej (Wydział Koordynacji Włączenia Społecznego) w Zielonej Górze w 2026 roku.
Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i dostawę poczęstunku na potrzeby 35 spotkań dla ok. 15 osób na
każde spotkanie.
Dostawa będzie realizowana na terenie miasta Zielona Góra. Dostawa poczęstunku nastąpi każdorazowo do siedziby
Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej przy Al. Niepodległości 36 w Zielonej Górze.
1. Zamówienie będzie realizowane od dnia zwarcia umowy do 11 grudnia 2026 roku w dni powszednie.
2. Dostawa poczęstunku na każde ze spotkań nastąpi w dniu organizacji spotkania w godzinach pomiędzy 7:15 a 8:00.
3. Wykonawca będzie realizował dostawy na podstawie informacji uzyskanej od Zamawiającego w formie zlecenia.
Zlecenie zostanie przekazane wykonawcy z wyprzedzeniem pięciu dni przed dniem dostawy. Zamawiający poinformuje
Wykonawcę o dacie dostawy i dokładnej ilości zestawów poczęstunku.
Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania oraz dostarczenia poczęstunku dla ok. 15 osób na każde spotkanie,
obejmującego:
1. Ciasta, wyroby cukiernicze lub inne słodkie desery
2. Ciastka pakowane z nadzieniem lub bez
3. Cukierki czekoladowe
4. Słone przekąski
5. Napoje i dodatki: a) woda butelkowana , b) kawa mielona 200 g i kawa rozpuszczalna 100 g, c) mix herbat ekspresowych
w torebkach, d) cytryna pokrojona, e) mleko

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27562,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27562,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27562,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

wymagania dotyczące określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy - etykiety społecznej

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Gorący Garnuszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252116847

7.3.3) Ulica: Anny Haller 1

7.3.4) Miejscowość: Kożuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 67-120

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27562,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy