Konserwacja miejsc postoju pojazdów na terenie Nadleśnictwa Kobiór

Skarb Panstwa Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" - Nadleśnictwo Kobiór

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00510257
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00510257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-21 16:01
Lokalizacja
Piasek, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-faca6c18-4385-433c-ab21-cd51f70ee4f7
Identyfikator
6460326829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ MARYJOSZGrzawa, PL · lot 0
60 792,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510257 z dnia 2024-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja miejsc postoju pojazdów na terenie Nadleśnictwa Kobiór

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Panstwa Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" - Nadleśnictwo Kobiór

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Kobiór

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Katowicka 141

1.5.2.) Miejscowość: Piasek

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-211

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +4832 2188181

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kobior@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobior.katowice.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja miejsc postoju pojazdów na terenie Nadleśnictwa Kobiór

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faca6c18-4385-433c-ab21-cd51f70ee4f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.3. Przedmiotem zamówienia są prace związane z konserwacją i bieżącym utrzymaniem miejsc postoju obejmujące w szczególności m.in.:
 roboty przygotowawcze,
 Profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kategorii V-VI
 Remont cząstkowy nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie przy użyciu mieszanki z kruszywa łamanego frakcji 0/63mm - wyboje i nierówności przekraczające 10cm oraz mieszanki 0/31,5mm jako wyrównanie terenu - kruszywo piaskowiec
 Zabudowa płotków wygradzających wysokości 0,80m z bala drewnianego toczonego (wałka), montowanego na słupkach drewnianych wkopanych w grunt, o rozstawie słupka 2,0-2,5m. Bale i słupki z wałka min. fi100mm, impregnowane ciśnieniowo, połączonych śrubami ciesielskimi
Ze względu na niewielki zakres prac, Zamawiający udziela zamówienia bez podziału na części.
Konserwacja miejsc postoju pojazdów na terenie Nadleśnictwa Kobiór
Konserwacja nawierzchni miejsc postoju wraz z zabudową płotków wygradzających
Leśnictwo Studzienice „Piekarok” – planowana ilość kruszywa – 50 ton, długość płotu 30m;
Leśnictwo Międzyrzecze oddz. 882 b – planowana ilość kruszywa – 30 ton, długość płotu 30m;
Leśnictwo Branica oddz. 185 f – planowana ilość kruszywa – 25 ton, długość płotu 40m;
Leśnictwo Wyry oddz. 639i – planowana ilość kruszywa – 30 ton, długość płotu 30m; Leśnictwo Żwaków oddz. 679l – planowana ilość kruszywa – 30 ton, długość płotu 50m;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233251-3 - Wymiana nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60792,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80811,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60792,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARMASZ Rafał Maryjosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381741971

7.3.3) Ulica: Nad Wisłą 4

7.3.4) Miejscowość: Grzawa

7.3.5) Kod pocztowy: 43-227

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60792,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

deklarowany termin wykonania 30.09.24r, możliwość opcji.
2024-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane