Zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania

Powiat Bielski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00227203
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00227203/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-04 14:15
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f698830-56de-4a7b-8f85-c3b7c1d747dd
Identyfikator
9372185644
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MonitorySkanery komputeroweStacje roboczeKomputery przenośnePakiety oprogramowania użytkowegoUrządzenia drukujące i graficzneGłośnikiDyskiPamięci do przechowywania danychUrządzenia siecioweMonitory dotykoweSkanery

Wykonawcy

4 przyznane

ART COMPUTERS ARTUR KLIMAS I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNABielsko-Biała, PL · lot 1
38 280 PLN
ART COMPUTERS ARTUR KLIMAS I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNABielsko-Biała, PL · lot 2
21 960 PLN
ART COMPUTERS ARTUR KLIMAS I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNABielsko-Biała, PL · lot 3
8750 PLN
DREAMTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 4
11 100 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00227203 z dnia 2026-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bielski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181706

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 40

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: (33) 81-36-900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@powiat.bielsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.bielsko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1211950

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f698830-56de-4a7b-8f85-c3b7c1d747dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227203

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043747/33/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rozwój i wzrost potencjału szkół Powiatu bielskiego prowadzących kształcenie zawodowe", „Bliżej wiedzy – atrakcyjnie i skutecznie!”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543250

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.8.2025.HM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265361,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Sprzęt informatyczny, oprogramowanie i akcesoria dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej
Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu informatycznego i akcesoriów dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.
Miejsce dostawy: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała
Wymagane minimalne parametry przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 4 do SWZ.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do realizowania usług towarzyszących przedmiotowej dostawie, w tym usług instalacyjnych oraz pomocy technicznej.
Szczegóły realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33195100-4 - Monitory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30216110-0 - Skanery komputerowe

30214000-2 - Stacje robocze

30213100-6 - Komputery przenośne

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

32342412-3 - Głośniki

37453300-1 - Dyski

4.5.5.) Wartość części: 177697,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Pamięć masowa NAS wraz z dyskami dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej
Przedmiotem zamówienia jest zakup pamięci masowej NAS wraz z dyskami dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.
Miejsce dostawy: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała
Wymagane minimalne parametry przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 4 do SWZ.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do realizowania usług towarzyszących przedmiotowej dostawie, w tym usług instalacyjnych oraz pomocy technicznej.
Szczegóły realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

4.5.5.) Wartość części: 38658,54 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Switche dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej
Przedmiotem zamówienia jest zakup switch’y dla Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.
Miejsce dostawy: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała
Wymagane minimalne parametry przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 4 do SWZ.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do realizowania usług towarzyszących przedmiotowej dostawie, w tym usług instalacyjnych oraz pomocy technicznej.
Szczegóły realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 19479,67 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Wyposażenie pracowni gastronomicznych w sprzęt informatyczny w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój i wzrost potencjału szkół Powiatu bielskiego prowadzących kształcenie zawodowe"
Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia pracowni gastronomicznych w sprzęt informatyczny:
 laptop dla nauczyciela – 2szt.
 urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt.
Zamówienie współfinansowane jest ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021
2027 w ramach projektu pn. „Rozwój i wzrost potencjału szkół Powiatu bielskiego prowadzących
kształcenie zawodowe”.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dla placówki oświatowej, w związku z czym Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest do uwzględnienia przepisów art. 83 ust. 1 pkt. 26 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Miejsce dostawy: Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach-Dziedzicach ul. Romualda Traugutta 11, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Wymagane minimalne parametry przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 4 do SWZ.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do realizowania usług towarzyszących przedmiotowej dostawie, w tym usług instalacyjnych oraz pomocy technicznej.
Szczegóły realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.) Wartość części: 6498,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Zakup pomocy dydaktycznych – sprzętu informatycznego w ramach realizacji projektu pn. „Bliżej wiedzy – atrakcyjnie i skutecznie!”
Przedmiotem zamówienia jest zakup pomocy dydaktycznych – sprzętu informatycznego:
 monitor interaktywny min. 75''– 2 szt.
 drukarka wielofunkcyjna – 1 szt.
Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach projektu pn. „Bliżej wiedzy – atrakcyjnie i skutecznie!”.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dla placówki oświatowej, w związku z czym Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest do uwzględnienia przepisów art. 83 ust. 1 pkt. 26 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Miejsce dostawy: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Konopnickiej 9, 43-502 Czechowice - Dziedzice
Wymagane minimalne parametry przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 4 do SWZ.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do realizowania usług towarzyszących przedmiotowej dostawie, w tym usług instalacyjnych oraz pomocy technicznej.
Szczegóły realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30231320-6 - Monitory dotykowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.) Wartość części: 12279,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 6 – Zakup pomocy dydaktycznych – drukarka 3D, skaner 3D, suszarka do filamentu, zestaw filamentów w ramach realizacji projektu pn. „Bliżej wiedzy – atrakcyjnie i skutecznie!”
Przedmiotem zamówienia jest zakup pomocy dydaktycznych:
 drukarka 3D – 1 szt.
 skaner 3D – 1 szt.
 suszarka do filamentu – 1 szt.
 zestaw filamentów – 1 komplet
Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach projektu pn. „Bliżej wiedzy – atrakcyjnie i skutecznie!”.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dla placówki oświatowej, w związku z czym Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest do uwzględnienia przepisów art. 83 ust. 1 pkt. 26 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Miejsce dostawy: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Konopnickiej 9, 43-502 Czechowice - Dziedzice
Wymagane minimalne parametry przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 4 do SWZ.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do realizowania usług towarzyszących przedmiotowej dostawie, w tym usług instalacyjnych oraz pomocy technicznej.
Szczegóły realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38520000-6 - Skanery

4.5.5.) Wartość części: 10749,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu dla części 1 wpłynęły 3 oferty, z których 2 podlegają odrzuceniu.
Oferta nr 1 - Art Computers Artur Klimas i Wspólnicy spółka jawna, Bielsko-Biała – oferta odrzucona
Oferta nr 2 - Power Komputery Tomasz Łapa, Ostrowiec Świętokrzyski
Cena brutto: 273 614,00 zł
Liczba pkt. w kryterium „cena”: 100 pkt
Łączna punktacja oferty: 100 pkt
Oferta nr 3 - Web-Profit Maciej Kuźlik, Piekary Śląskie – oferta odrzucona
Pozostała w postępowaniu oferta Wykonawcy Power Komputery Tomasz Łapa, Ostrowiec Świętokrzyski przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części 1 (kwota przeznaczona na sfinansowanie części 1: 218 568,00 zł brutto). Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
W związku z powyższym postępowanie w części 1 - Sprzęt informatyczny, oprogramowanie i akcesoria dla Starostwa Powiatowego w Bielsku Białej, zostaje unieważnione na podstawie art. 254 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych – cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273614,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273614,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38280,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38280,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Art Computers Artur Klimas i Wspólnicy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9371820759

7.3.3) Ulica: Warszawska 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38280,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-22

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22498,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21960,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Art Computers Artur Klimas i Wspólnicy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9371820759

7.3.3) Ulica: Warszawska 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21960,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-22

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Art Computers Artur Klimas i Wspólnicy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9371820759

7.3.3) Ulica: Warszawska 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-22

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27089,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dreamtec Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8982155606

7.3.3) Ulica: Plac Strzelecki 20

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-224

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-22

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wybrany Wykonawca, wiadomością z dnia 17.12.2025r., poinformował Zamawiającego, że może zrealizować zamówienie dopiero w styczniu 2026r. W odpowiedzi poinformowano Wykonawcę, iż termin realizacji został określony w dokumentach zamówienia (do dnia 22.12.2025r.) i był znany wszystkim wykonawcom na etapie składnia ofert. Równocześnie wyznaczono Wykonawcy nieprzekraczalny termin podpisania umowy do dnia 18.12.2025r., z zastrzeżeniem, że niedochowanie tego terminu zostanie uznane za uchylanie się od podpisania umowy.
Wykonawca nie podpisał umowy.
Zamawiający, z uwagi na określony termin realizacji zamówienia, nie może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu Wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym Komisja Przetargowa proponuje Zamawiającemu unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia w części 6 na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych, z uwzględnieniem art. 263 – Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7718,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13087,00 PLN

2026-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy