Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt.: Cyberbezpieczny Samorząd

GMINA PRZYBIERNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00227433
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00227433/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-04 15:17
Lokalizacja
Przybiernów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8950e1b8-d678-4676-94fc-1bb669a73602
Identyfikator
8561002549
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi w zakresie oprogramowaniaUsługi szkolenia komputerowego

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ DASZKIEWICZKutno, PL · lot 0
355 789,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00227433 z dnia 2026-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt.: Cyberbezpieczny Samorząd

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYBIERNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cisowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Przybiernów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914667530

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przybiernow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przybiernow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przybiernow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt.: Cyberbezpieczny Samorząd

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8950e1b8-d678-4676-94fc-1bb669a73602

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227433

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036302/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 FERC Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego 'Cyberbezpieczny samorząd" o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165308

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPB.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 279711,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Gmina Przybiernów, zwana dalej „Zamawiającym” zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt.: Cyberbezpieczny Samorząd prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 roku z uwzględnieniem wymagań określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” oraz w jej załącznikach.
Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd” zgodnie z opisem przedmiotem zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności zakup i dostawę kompletnego sprzętu komputerowego, sieciowego i innego, wyposażenia oraz oprogramowania dla Gminy Przybiernów w następującym zakresie i ilości:
1) UTM – 1 szt.
2) Oprogramowanie do analizy logów – 1 szt.
3) Serwer – 1 szt.
4) Przełącznik sieciowy 48p – 1 szt.
5) Przełącznik sieciowy 8p – 4 szt.
6) Konfigurowanie, instalacja oraz wdrożenia dostarczonego sprzętu – 1 szt.
7) NAS – 1 szt.
8) Oprogramowanie do wykonywania kopii bezpieczeństwa – 1 szt.
9) Oprogramowanie antywirusowe – poniesienie do wersji EDR – 1 szt.
10) UPS – 1 szt.
11) Szkolenie dla informatyka – SO 1 szt.
12) Szkolenie dla informatyka - UTM 1 szt.
13) Szkolenie dla pracowników - 1 szt.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355789,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 355789,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355789,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): G.IT Solutions Michał Daszkiewicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: NBIT Jarosław Jenczymionka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752645536

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 5E

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355789,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 dni

2026-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy