Modernizacja łazienek Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie – "Szkoła dla wszystkich"

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00510312
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00510312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-22 16:11
Lokalizacja
Hrubieszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00e8078b-e6f2-4925-9ef4-a118726cb0e9
Identyfikator
9191812155
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZamość, PL · lot 0
176 042,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510312 z dnia 2024-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łazienek Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie – "Szkoła dla wszystkich"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000606609130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamojska 16A

1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zazyciem@pzpswhrubieszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzpswhrubieszow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00e8078b-e6f2-4925-9ef4-a118726cb0e9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja łazienek Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie – "Szkoła dla wszystkich"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00e8078b-e6f2-4925-9ef4-a118726cb0e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00279678/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja łazienek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456303

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZPSW.III.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 179501,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja łazienek Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie – "Szkoła dla wszystkich"
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ –Dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176042,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176042,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176042,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URB Construction sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9223070077

7.3.3) Ulica: Majdan 32

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176042,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-30
2024-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane