Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1535/2 w Majdanie Królewskim o nawierzchni z kostki brukowej
GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00227715
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00227715/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-05 08:11
- Lokalizacja
- Majdan Królewski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e6153e3-32ae-444d-9532-45a8dfa062d3
- Identyfikator
- 8141587980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00227715 z dnia 2026-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1535/2 w Majdanie Królewskim o nawierzchni z kostki brukowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1 A
1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/majdankrolewski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1535/2 w Majdanie Królewskim o nawierzchni z kostki brukowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e6153e3-32ae-444d-9532-45a8dfa062d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227715
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055635/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1535/2 w Majdanie Królewskim o nawierzchni z kostki brukowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160967
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.BIF.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia: tj. robót budowlanych:
„Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1535/2 w Majdanie Królewskim o nawierzchni z kostki brukowej”
1) Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
- Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych przy liniowych robotach ziemnych (drogi) w terenie równinnym wraz z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą - 0,190 km
- Wykonanie wykopów mechanicznie w gruncie kat. I-IV wraz ze składowaniem, za-ładunkiem i odwozem gruntu, odległość odwozu wg uznania i na koszt Wykonawcy, utylizacja materiału zgodnie z Ustawą o odpadach - usunięcie wierzchniej warstwy darniny, profilowanie w celu wyprowadzenia spadków – 72,20 m³
- Regulacja pionowa studzienek rewizyjnych, zaworów wodociągowych, hydrantów; UWAGA: należy przewidzieć wymianę na nowe ) – 1 szt
2) Fundamentowanie dróg
- Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni wykonane mechanicznie w gruncie kat. II-IV- 912,00 m²
- Wyrównanie istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie o uziarnieniu 0- 31,5 mm i średniej grubości po zagęszczeniu 10 cm (po uprzednim oskardowaniu istniejącej nawierzchni utwardzonej)- 72,20 m³
- Ustawienie krawężników betonowych o wymiarach 15x30 cm wraz z wykonaniem ławy z oporem z betonu B-15– 384,00 mb
3) Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Nawierzchnia jezdni z kostki brukowej wibroprasowanej kolorowej bezfazowej grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 grub. 5 cm- 665,0 m²
4) Roboty wykończeniowe
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego naturalnego o uziarnieniu 0-31,5 mm, w-wa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm – pobocze – 95,00 m²
- Plantowanie (obrobienie na czysto) skarp w gruncie kat.III-IV pomiędzy krawędzią pobocza a granicą pasa drogowego (w przypadku niedoboru gruntu rodzimego należy uwzględnić dowóz gruntu kat. I-IV, pozyskanie gruntu i odległość dowozu wg uznania i na koszt Wykonawcy) – 57,00 m²
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123456,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229264,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123456,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "INWEST-BRUK" S.C. AGATA i JAROSŁAW BOROŃSKI,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8172131146
7.3.3) Ulica: Otałęż 163
7.3.4) Miejscowość: Górki,
7.3.5) Kod pocztowy: 39-306
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123456,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |