Przebudowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w miejscowości Tuplice
GMINA TUPLICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510331
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-22 19:39
- Lokalizacja
- Tuplice, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69ad37fd-bd53-4cdc-bd74-b2af88b57211
- Identyfikator
- 9282078844
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510331 z dnia 2024-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w miejscowości Tuplice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TUPLICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770675
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 27
1.5.2.) Miejscowość: Tuplice
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-219
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tuplice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: tuplice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69ad37fd-bd53-4cdc-bd74-b2af88b572111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w miejscowości Tuplice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69ad37fd-bd53-4cdc-bd74-b2af88b57211
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054424/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Tuplicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464011
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKPII.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w miejscowości Tuplice w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie:
• dokumentacji projektowej obejmującej, co najmniej:
• projekt zagospodarowania terenu
• projekt architektoniczno-budowlany
• projekt techniczny
• projekty wykonawcze w podziale na branże
• specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
• wykonanie dokumentacji powykonawczej
• wykonanie harmonogramu rzeczowo-finansowego na realizację robót budowlanych,
oraz wykonanie na podstawie wyżej wymienionych opracowań przebudowy obiektu w zakresie:
• wykonanie remontu pomieszczeń ośrodka zdrowia wraz z sanitariatami zgodnie z zaleceniami Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków;
• wykonanie wymiany okien na piętrze zgodnie z zaleceniami Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków;
• wykonanie nowej instalacji wod-kan. i instalacji c. o. (bez wymiany kotła) oraz instalacji elektrycznej;
• wykonanie nowego ogrodzenia;
• dostosowanie wejścia do budynku w zakresie osób z niepełnosprawnościami;
• czyszczenie elewacji budynku.
Szczegółowy zakres prac i robót został wyszczególniony w załączniku nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w Załączniku nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty w niniejszym postępowaniu przetargowym.| 2024-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |