Zakup i dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej do Ambasady RP w Wellingtonie
Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nowej Zelandii z siedzibą w Wellingtonie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510361
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510361/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-23 05:13
- Lokalizacja
- Wellington, NZ
- Kraj zamawiającego
- NZ
- ID przetargu
- ocds-148610-3139bb37-fcf5-4e7d-94b4-6a16f98836f9
- Identyfikator
- brak
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Infrastruktura sieciowaRutery siecioweSerwery sieciowe
Wykonawcy
1 przyznane
SEVENET SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
31 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510361 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej do Ambasady RP w Wellingtonie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nowej Zelandii z siedzibą w Wellingtonie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 142-144 Featherstone Street
1.5.2.) Miejscowość: Wellington
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-43
1.5.5.) Kraj: Nowa Zelandia
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wellington.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nowazelandia
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej do Ambasady RP w Wellingtonie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3139bb37-fcf5-4e7d-94b4-6a16f98836f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510361
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00257439/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Urządzenia infrastruktury sieciowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 143 000 euro dla dostaw lub usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 31000,00 USD
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa urządzeń infrastruktury sieciowej (sprzętu sieciowego wraz z licencjami i serwisem) dla Ambasady RP w Wellingtonie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32413100-2 - Rutery sieciowe
48821000-9 - Serwery sieciowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sevenet S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 191368157
7.3.3) Ulica: Juliana Tuwima 25
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-219
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31000,00 USD
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |