Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Błękitnej w Gdyni

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00228161
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00228161/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-05 10:11
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-196cca0d-0a80-4b7d-823b-65c767dc5e72
Identyfikator
5861924814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty na placu budowyMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie różnych nawierzchniSprzęt do sportów uprawianych na boiskachRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuOświetlenie zewnętrzneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

AUTO-SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWACIESZENIE, PL · lot 0
2 299 368,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00228161 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Błękitnej w Gdyni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191439845

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Olimpijska 5/9

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-538

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gdyniasport.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdyniasport.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-196cca0d-0a80-4b7d-823b-65c767dc5e72

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Błękitnej w Gdyni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-196cca0d-0a80-4b7d-823b-65c767dc5e72

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228161

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024288/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego (w szczególności boisko poliuretanowe, boisko do piłki nożnej z trawy syntetycznej, skatepark) przy ul. Błękitnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GCS.DZPI.2715.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa obiektów sportowo - rekreacyjnych wraz z obiektami małej architektury i infrastrukturą techniczną przy ul. Błękitnej w Gdyni, w ramach zadania inwestycyjnego p.n. „Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Błękitnej w Gdyni”, dz. nr 1066, 1067, 1069 obręb 0021 Oksywie, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez firmę KONFIG Projektowanie i doradztwo techniczne Bartłomiej Figur w skład której wchodzą:
1) Projekt budowlany „Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Błękitnej w Gdyni” składający się z:
a) projektu zagospodarowania terenu,
b) projektu architektoniczno-budowlanego:
b.1) branży architektoniczno-konstrukcyjnej: Tom1 – Architektura i konstrukcja,
b.2) branży elektrycznej: Tom 2 – Oświetlenie,
b.3) branży sanitarnej: Tom 3 – Kanalizacja Deszczowa,
c) projektu technicznego,
c.1) branży architektoniczno-konstrukcyjnej: Tom1 – Architektura i konstrukcja,
c.2) branży elektrycznej: Tom 2 – Oświetlenie,
c.3) branży sanitarnej: Tom 3 – Kanalizacja Deszczowa,
d) załączników,
stanowiący załącznik nr 10 do SWZ,
2) Projekt wykonawczy „Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Błękitnej w Gdyni”, składający się z:
a) branży architektniczno-konstrukcyjnej: Tom1 – Architektura i konstrukcja,
b) branży elektrycznej: Tom 2 – Oświetlenie,
c) branży sanitarnej: Tom 3 – Kanalizacja Deszczowa,
stanowiący załącznik nr 11 do SWZ,
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (wielobranżowa), stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ,

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2299368,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2983591,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2299368,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTO-SPORT Sp. z o.o. spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5892031595

7.3.4) Miejscowość: Cieszenie

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2299368,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane