Modernizacja budynku i placu apelowego Szkoły Podstawowej w Przewozie
Gmina Przewóz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510433
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-23 08:04
- Lokalizacja
- Przewóz, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4566279-9357-4e72-aea4-a409ee59d6d2
- Identyfikator
- 9281934241
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510433 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku i placu apelowego Szkoły Podstawowej w Przewozie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przewóz
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Gospodarki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Przewóz
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-132
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 683623279
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przewoz.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przewoz.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b4566279-9357-4e72-aea4-a409ee59d6d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku i placu apelowego Szkoły Podstawowej w Przewozie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4566279-9357-4e72-aea4-a409ee59d6d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047748/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynku i placu apelowego Szkoły Podstawowej w Przewozie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.272.3.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4584000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja realizowana na podstawie wstępnej promesy Banku Gospodarstwa Krajowego -dofinansowanie z rządowego funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych Edycja 8/2023/1645/PolskiLad
Na zadanie składa się poniższe zestawienie prac od nr 1 do 9 tj:
1. Remont nawierzchni placu apelowego na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego Daniel Sznajder Projekt i Nadzór Budowlany.
W ramach zagospodarowania terenu projektuje się remont istniejącej nawierzchni utwardzonej placu apelowego oraz dojść i dojazdów przy szkole.
Powierzchnia terenu utwardzonego do remontu- 1292 m2
Zakres prac przygotowawczych obejmuje rozbiórkę istniejącej nawierzchni utwardzonej wykonanej z płyt betonowych chodnikowych oraz rozbiórkę istniejącej nawierzchni betonowej.
Projektowane warstwy nawierzchni:
-warstwa odsączająca z piasku -gr. 10 cm
- warstwa konstrukcyjna z kruszywa łamanego o frakcji 31,5-63 mm -gr. 15 cm
-warstwa podsypki cementowo-piaskowej lub bazaltu drobnego 0-2mm – gr.5 cm
-nawierzchnia z kostki brukowej betonowej fazowanej o grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej
Szczegółowy opis zawiera kosztorys ofertowy stanowiący instrument pomocniczy w ustaleniu ceny ryczałtowej.
2. Modernizacja instalacji sanitarnych -grzewczej i wodociągowej na podstawie projektu technicznego TRIMtech Technika Instalacji
W ramach zadania należy wykonać:
a) Technologię źródła ciepła poprzez kaskadę kondensacyjnych kotłów na paliwo stałe o łącznej mocy do 256 kW (UWAGA zastosowanie modelu kotła wg. dokumentacji projektowej. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z uwzględnieniem konieczności osiągania przez oferenta przyjętych parametrów projektowych)
Ogrzewanie w budynku zostanie zapewnione poprzez instalację centralnego ogrzewania z grzejnikami płytowymi. Rurociągi instalacji centralnego ogrzewania wraz z izolacją cieplną -zgodnie z projektem technicznym.
b) Instalacja wodociągowa -należy wykonać w istniejących kanałach technicznych w posadzce lub pod stropem z rur stalowych ocynkowanych. Ciepła woda użytkowa przygotowana będzie poprzez podgrzewacze elektryczne pojemnościowe.
Szczegółowy opis zawiera zestawienie materiałów wraz z przedmiarem stanowiącym instrument pomocniczy w ustaleniu ceny ryczałtowej.
c) Modernizacja instalacji sanitarnych -grzewczej i wodociągowej wg. przedmiaru KNR studio ul. Bukowska 18 A/32 60-811 Poznań
UWAGA: Zamawiający w zakresie nieobjętym powyższą dokumentacją wskazuje do uwzględnienia w cenie ryczałtowej doprowadzenie instalacji wodociągowej do sali nr 20.
3. Modernizacja instalacji elektrycznych na podstawie projektu technicznego TRIMtech Technika Instalacji poprzez: montaż instalacji wewnętrznej siły i oświetlenia oraz wykonanie pomiarów kontrolnych i załączenia napięcia w obiekcie. Zadanie obejmuje: demontaż istniejących instalacji, montaż rozdzielnic elektrycznych, instalacji siłowej, zasilania urządzeń sanitarnych, instalację oświetlenia podstawowego i awaryjnego, ochronę przeciwpożarową, ochronę przepięciową i przeciwporażeniową
Szczegółowy opis zawiera przedmiar stanowiącym instrument pomocniczy w ustaleniu ceny ryczałtowej.
4. Modernizacja instalacji elektrycznej oraz grzewczej w budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Przewozie na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego ELNOW Krzysztof Nowecki
Przedmiot zadania obejmuje:
-opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie instalacji elektrycznej gniazdowej w budynku szkoły
-opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę instalacji elektrycznej oraz modernizacji ogrzewania w sali gimnastycznej
-opracowanie dokumentacji projektowej i montaż paneli fotowoltaicznych, w tym ekspertyzy nośności dachu
-uzyskanie uzgodnień, opinii i pozwoleń wynikających z przepisów prawa
-demontaż istniejącej instalacji centralnego ogrzewania
-wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych oraz montażowych
-wykonanie czynności odbiorowych
-wykonanie dokumentacji powykonawczej
-uruchomienie instalacji oraz wykonanie instrukcji eksploatacji
5. Roboty malarskie poprzez:
a) malowanie ścian
-przygotowanie powierzchni pod malowanie ścian wraz z poszpachlowaniem nierówności, gruntowanie powierzchni, dwukrotne malowanie ścian farbą ceramiczną o klasie 1 odporności na szorowanie o wykończeniu matowym:
klasa nr 3 – 154 m2
klasa nr 4 – 154 m2
klasa nr 5 – 154 m2
klasa nr 6 – 154 m2
klasa nr 13 – 154 m2
klasa nr 14 – 154 m2
klasa nr 15 – 154 m2
klasa nr 16 – 154 m2
klasa nr 1 – 182 m2
klasa nr 20 – 182 m2
klasa nr 19 -187 m2
klasa nr 2 -217 m2
klasa nr 17 -217 m2
aula nr 9 -241 m2
RAZEM: 2458 m2
b) malowanie sufitów
- przygotowanie powierzchni pod malowanie sufitów wraz z poszpachlowaniem
nierówności, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi -barwa biała
klasa nr 3 – 44 m2
klasa nr 4 – 44 m2
klasa nr 5 – 44 m2
klasa nr 6 – 44 m2
klasa nr 13 – 44 m2
klasa nr 14 – 44 m2
klasa nr 15 – 44 m2
klasa nr 16 – 44 m2
klasa nr 1 – 52 m2
klasa nr 20 – 52 m2
klasa nr 19 -53,36 m2
klasa nr 2 -62,08 m2
klasa nr 17 -62,08 m2
aula nr 9 -68,67 m2
RAZEM: 702,19 m2
6. Dostawa i montaż garażu blaszanego ( uwaga dopuszczalna tolerancja w zakresie wymiarów do + 1m, nie dotyczy parametrów wysokości całkowitej)
garaż blaszany o szerokości min. 5,00 m i długości min. 5,00 m. Brama uchylna podnoszona
do góry z przetłoczeniami blachy POZIOMO (przetłoczenia szerokości około 20 cm).
Wysokość wjazdu 1,95 m. Dach dwuspadowy, wysokość całkowita w szczycie 2,65 m,
wysokość ścian bocznych 2,13 m. Ściany i dach z blachy na rąbek stojący, kolor ciemny
do akceptacji. Konstrukcja ścian wzmocniona profilami zamkniętymi 30x30
ocynkowanymi.
7. Wykonanie posadzek poprzez:
-rozebranie istniejących posadzek, wywiezienie gruzu wraz z utylizacją, zasypanie kanałów istniejących i zagęszczenie podłoża (dotyczy korytarzy), zalanie warstwy wyrównującej do wysokości chudziaka miejsc po kanałach, położenie izolacji przeciwwilgociowej z foli 0,3 cm na chudziaka, zalanie posadzki jastrychowej o grubości od 5 do 7 cm
Wymiary:
a) korytarze łącznie 282,50 m2 ( piętro, parter, hol przy pok.19 i 20, hol przy sekretariacie i pok. „1”,hol przy bibliotece)
b) sale lekcyjne/inne
klasa nr 3 – 44 m2
klasa nr 4 – 44 m2
klasa nr 5 – 44 m2
klasa nr 6 – 44 m2
klasa nr 13 – 44 m2
klasa nr 14 – 44 m2
klasa nr 15 – 44 m2
klasa nr 16 – 44 m2
klasa nr 1 – 52 m2
klasa nr 20 – 52 m2
klasa nr 19 -53,36 m2
klasa nr 2 -62,08 m2
klasa nr 17 -62,08 m2
aula nr 9 -68,67 m2
gabinet logopedy (nr 7) – 22,80
gabinet pedagoga (nr 8) – 22,80
RAZEM: 747,79 m2
8. Dostawa i montaż homogenicznych wykładzin winylowych Norma Primo Plus (lub równoważne) o grubości całkowitej 2,00 mm na powierzchni, preferowany kolor wykładziny: optima-beige-0850
a) korytarze łącznie 282,50 m2 ( piętro, parter, hol przy pok.19 i 20, hol przy sekretariacie i pok. „1”,hol przy bibliotece)
b) sale lekcyjne/inne
klasa nr 3 – 44 m2
klasa nr 4 – 44 m2
klasa nr 5 – 44 m2
klasa nr 6 – 44 m2
klasa nr 13 – 44 m2
klasa nr 14 – 44 m2
klasa nr 15 – 44 m2
klasa nr 16 – 44 m2
klasa nr 1 – 52 m2
klasa nr 20 – 52 m2
klasa nr 19 -53,36 m2
klasa nr 2 -62,08 m2
klasa nr 17 -62,08 m2
aula nr 9 -68,67 m2
gabinet logopedy (nr 7) – 22,80
gabinet pedagoga (nr 8) – 22,80
RAZEM: 747,79 m2
9. Wymiana drzwi na nowe wg. zestawienia fotograficznego – szt. 6
Preferowane odtworzenie dotychczasowego stosunku powierzchni szklanych do zabudowanych oraz zastosowanego materiału – do weryfikacji podczas obligatoryjnej wizji lokalnej przed złożeniem oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
44510000-8 - Narzędzia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5638320 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6215856 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5638320 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A.D.W. Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9282091069
7.3.3) Ulica: Podchorążych 15A
7.3.4) Miejscowość: Żary
7.3.5) Kod pocztowy: 68-200
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5638320 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |