Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II"

Powiat Kościerski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00228763
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00228763/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-05 12:19
Lokalizacja
Kościerzyna, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0da75d9-7bfa-4f12-95a4-38225451ab0e
Identyfikator
5911569055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00228763 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kościerski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3-go Maja 9C, 83-400 Kościerzyna

1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.grosz@powiatkoscierski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.e-bip.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://platformazakupowa.pl/pn/sp_koscierzyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu "Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0da75d9-7bfa-4f12-95a4-38225451ab0e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228763

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025962/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach projektu Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Działanie 5.8. Edukacja Ogólna i zawodowa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179209

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 320393,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn: Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II”

Część 1 – Dostawa sprzętu dla branży teleinformatycznej w PZS Nr 1

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 230844,37 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II”

Część 2 – Dostawa sprzętu dla branży teleinformatycznej w PZS Nr 2

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 121613,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyniku przeprowadzonego badania i oceny ofert Zamawiający stwierdził, że oferty złożone w niniejszym postępowaniu podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp z uwagi, że ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

Z uwagi na fakt, że w postępowaniu w zakresie części 2 zamówienia wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, Zamawiający Powiat Kościerski – działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp – unieważnia postępowanie w zakresie tej części.

2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy