Usługa organizacji wycieczek obejmująca zagadnienia edukacji finansowej w ramach Programu "Lekcje o finansach"- edycja 2024
Gmina Rymanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510468
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-23 08:20
- Lokalizacja
- Rymanów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62d5ab7e-b507-48f5-bcf8-2fb9d5ebef3b
- Identyfikator
- 6842377352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Organizacja wycieczekPomoce i artykuły szkoleniowePomoce dydaktyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510468 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa organizacji wycieczek obejmująca zagadnienia edukacji finansowej w ramach Programu "Lekcje o finansach"- edycja 2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rymanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440590
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mitkowskiego 14A
1.5.2.) Miejscowość: Rymanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-480
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rymanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rymanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62d5ab7e-b507-48f5-bcf8-2fb9d5ebef3b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa organizacji wycieczek obejmująca zagadnienia edukacji finansowej w ramach Programu "Lekcje o finansach"- edycja 20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62d5ab7e-b507-48f5-bcf8-2fb9d5ebef3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019403/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Usługa organizacji wycieczek obejmująca zagadnienia edukacji finansowej w ramach Programu "Lekcje o finansach"- edycja 2024
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495252
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIN.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 305943,10 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 268688,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 Usługa organizacji wycieczek obejmująca zagadnienia edukacji finansowej w ramach Programu "Lekcje o finansach"- edycja 20244.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
4.5.5.) Wartość części: 268688,5 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2. Zakup materiałów edukacyjnych edukacji finansowej w ramach Programu "Lekcje o finansach"- edycja 20244.5.3.) Główny kod CPV: 39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 37254,5 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |