Rozbudowa budynku kulturalno-socjalnego na os. Zamość

GMINA WRONKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00228836
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00228836/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-05 12:32
Lokalizacja
Wronki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43c5a33d-21b2-4f9b-b6fe-4f44a0a40de6
Identyfikator
7631002006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty izolacyjneZbrojeniePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanie konstrukcjiRoboty murarskieRoboty ciesielskieWykonywanie pokryć dachowychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ram drzwiowych i okiennychRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT NOWAKOborniki, PL · lot 0
1 299 999,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00228836 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku kulturalno-socjalnego na os. Zamość

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WRONKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Wronki

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wronki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wronki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1276837

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa budynku kulturalno-socjalnego na os. Zamość

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43c5a33d-21b2-4f9b-b6fe-4f44a0a40de6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228836

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043877/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Rozbudowa budynku kulturalno-socjalnego na os. Zamość

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152561

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIiPP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1504735,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę budynku kulturalno-socjalnego na os. Zamość.
Inwestycja polega na wykonaniu rozbudowy budynku usługowego (kulturalno–socjalnego) o dodatkową salę z węzłem sanitarnym, kuchnię o charakterze cateringowym oraz toaletę zewnętrzną. Obiekt wybudowany będzie w miejscowości Wronki, przy ul. Dębowej / Topolowej, gmina Wronki na działce o numerze ewidencyjnym 288.
Planowany obiekt jest budynkiem:
a) jednokondygnacyjnym,
b) niepodpiwniczonym,
c) opartym na rzucie zbliżonym do prostokąta,
d) kryty dachem wielospadowym.
Poza budynkiem zagospodarowanie terenu obejmuje niezbędną infrastrukturę techniczną i wyposażenie działki m.in. w:
a) układ komunikacji dla pieszych,
b) tarasy,
c) zieleń.
Do zapewnienia potrzeb parkingowych wykorzystane zostaną istniejące miejsca postojowe. Do budynku prowadzą istniejące przyłącza infrastruktury. Dostęp do działki, na której zlokalizowany jest budynek posiada dostęp do dróg publicznych gminnych z istniejącymi zjazdami.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, załącznikach do SWZ, tj. między innymi: dokumentacji projektowej, projektach technicznych, przedmiarach robót, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), decyzji o pozwoleniu na budowę oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Wykonawca zobowiązany jest przed przystąpieniem do robót oznakować
i zabezpieczyć miejsce prowadzonych prac. Odpowiedzialność za szkody wyrządzone podczas wykonywania robót ponosi Wykonawca. Wszelkie prace należy wykonać z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i zasad BHP. Wyroby budowlane objęte zamówieniem powinny spełniać wymagania wynikające z Polskich Norm przenoszących normy europejskie PN-EN (normy zharmonizowane).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262310-7 - Zbrojenie

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262522-6 - Roboty murarskie

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1299999,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1998750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1299999,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JZR Robert Nowak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7661871267

7.3.3) Ulica: Gen. H. Dąbrowskiego 33

7.3.4) Miejscowość: Oborniki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1299999,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane