Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów użytkowych o napędzie elektrycznym w ramach projektu „Rozbudowa ośrodka przetwarzania danych dla Resortu Finansów” finansowanego ze środków KPO
CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00228919
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00228919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-05 12:47
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c333958b-7ca8-4577-9b41-cdf06bbeebe8
- Identyfikator
- 9482575151
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00228919 z dnia 2026-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów użytkowych o napędzie elektrycznym w ramach projektu „Rozbudowa ośrodka przetwarzania danych dla Resortu Finansów” finansowanego ze środków KPO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142636274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Samorządowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-601
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.cirf@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cirf.gov.pl/start
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cirf.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowa jednostka budżetowa podległa ministrowi właściwemu do spraw budżetu, finansów publicznych i instytucji finansowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów użytkowych o napędzie elektrycznym w ramach projektu „Rozbudowa ośrodka przetwarzania danych dla Resortu Finansów” finansowanego ze środków KPO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c333958b-7ca8-4577-9b41-cdf06bbeebe8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00133806/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawa samochodów elektrycznych typu VAN
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie pn. “Rozbudowa ośrodka przetwarzania danych dla Resortu Finansów” w ramach Inwestycji C3.1.1: “Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179058
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PN/13/26/JEKN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów użytkowych z napędem wyłącznie elektrycznym (Battery Electric Vehicle) opartym na tym samym modelu nadwozia, w następujących konfiguracjach:
1) 1 sztuka w wersji furgon (2-3 miejscowy) przeznaczony do transportu towarowego (typ N1)
2) 1 sztuka w wersji 5 osobowej – przeznaczony do transportu osób i ładunków (osobowo – dostawczy) (typ N1 albo M1).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 14.04.2026 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
| 2026-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |