Sukcesywne dostawy osprzętu medycznego (sondy i elektrody) do przeprowadzenia zabiegów kriolezji oraz termolezji w Poradni Leczenia Bólu w PCR Sopot, w podziale na 3 pakiety – oferty częściowe

Pomorskie Centrum Reumatologiczne im. dr Jadwigi Titz - Kosko w Sopocie Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229121
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229121/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-05 13:26
Lokalizacja
Sopot, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-498f7e21-8c39-4770-9cb7-2a5976af8d0d
Identyfikator
5851479028
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do elektroterapiiSondy

Wykonawcy

3 przyznane

IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
25 920 PLN
METRUM CRYOFLEX SPÓŁKA AKCYJNABlizne Łaszczyńskiego, PL · lot 1
115 000,02 PLN
METRUM CRYOFLEX SPÓŁKA AKCYJNABlizne Łaszczyńskiego, PL · lot 2
276 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229121 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy osprzętu medycznego (sondy i elektrody) do przeprowadzenia zabiegów kriolezji oraz termolezji w Poradni Leczenia Bólu w PCR Sopot, w podziale na 3 pakiety – oferty częściowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorskie Centrum Reumatologiczne im. dr Jadwigi Titz - Kosko w Sopocie Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192587795

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 1-3

1.5.2.) Miejscowość: Sopot

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-759

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pcrsopot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcrsopot.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1290560

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka prawa handlowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy osprzętu medycznego (sondy i elektrody) do przeprowadzenia zabiegów kriolezji oraz termolezji w Poradni Leczenia Bólu w PCR Sopot, w podziale na 3 pakiety – oferty częściowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-498f7e21-8c39-4770-9cb7-2a5976af8d0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229121

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189531

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7-TP-26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Elektroda robocza do termolezji, wielorazowa, długość 10cm. Elektroda kompatybilna z generatorem Cosman Boston Scientific G4, będącego na wyposażeniu Zamawiającego

4.5.3.) Główny kod CPV: 33158200-4 - Urządzenia do elektroterapii

4.5.5.) Wartość części: 24000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sonda kriochirurgiczna kontaktowa wielorazowa o średnicy 1.3mm i długości roboczej 120mm, końcówka sondy tępo zakończona - sonda kompatybilna z aparatem do kriochirurgii Metrum Cryoflex / CRYO-S Painless, będącego na wyposażeniu Zamawiającego

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141641-5 - Sondy

4.5.5.) Wartość części: 108796,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sonda kriochirurgiczna kontaktowa wielorazowa o średnicy 1.3mm i długości roboczej 120mm, końcówka sondy ostro zakończona - sonda kompatybilna z aparatem do kriochirurgii Metrum Cryoflex / CRYO-S Painless, będącego na wyposażeniu Zamawiającego

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141641-5 - Sondy

4.5.5.) Wartość części: 26111,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25907,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25920 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25920 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMC Impomed Centrum S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1131208173

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25920 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115000,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115000,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115000,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Metrum Cryoflex S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272320862

7.3.4) Miejscowość: Blizne Łaszczyńskiego

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115000,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Metrum Cryoflex S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272320862

7.3.4) Miejscowość: Blizne Łaszczyńskiego

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy