Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229168
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229168/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-05 13:35
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5203cd01-17fe-4400-b175-c8d4d6d524f9
Identyfikator
7770004960
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania wnętrzNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

SPA BIURO PROJEKTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL · lot 0
512 500,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229168 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.nowak@up.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/up_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy budynku Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5203cd01-17fe-4400-b175-c8d4d6d524f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00104154

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.262.4605.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 930000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej, przedmiarów robót, w przypadku wyposażenia - zestawienia ilościowego, kosztorysu inwestorskiego lub w przypadku wyposażenia – zestawienia wartościowego, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), projektu aranżacji wnętrz dot. przebudowy budynku Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu znajdującego się przy ulicy Szydłowskiej 43 w Poznaniu.
2. Zakres zamówienia obejmuje również pełnienie przez Wykonawcę nadzoru autorskiego, zgodnie z obowiązkami wynikającymi z Prawa Budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79932000-6 - Usługi projektowania wnętrz

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 512500,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 964320,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 512500,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPA Biuro Projektów Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811874050

7.3.3) Ulica: ul. Podlaska 13

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-623

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Części zamówienia, które Wykonawca zamierza powierzyć Podwykonawcom:
Projekt konstrukcji, projekty instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznych.
Dane Podwykonawcy/ów, jeżeli są znani na etapie składania ofert - nazwa, adres
siedziby, NIP, REGON:
- MAJCHRZAK PAWEŁ MAJCHRZAK PROJEKT, Bytkowo, ul. Pawłowicka nr 16A, 62-090
Rokietnica, NIP: 8391073302, REGON: 639809882
- JTJ Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul.
Ściegiennego 68 / B, 60-139 Poznań, NIP: 7792408825, REGON: 302240638
- ELKO Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Gałczyńskiego 22, 60-194
Poznań, NIP: 7792528133, REGON: 389293911

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 512500,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia: do 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Wykonawca sprawował będzie również nadzór autorski od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych realizowanych w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą przedmiot umowy do dnia zakończenia i odebrania robót przez Zamawiającego.
2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi