Wsparcie włączenia społeczno-gospodarczego w gminie Padew Narodowa poprzez utworzenie placówki wsparcia dziennego - Świetlicy Środowiskowej w Zarówniu

GMINA PADEW NARODOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229258
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229258/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-05 13:52
Lokalizacja
Padew Narodowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eeb22644-22e8-4ab0-8752-d1ec2da88d68
Identyfikator
8171985515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkowePodłogi z tworzyw sztucznychRoboty muroweWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejBetonowanieRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie płytekRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN OLSZOWYKosowy, PL · lot 0
1 325 940 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229258 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wsparcie włączenia społeczno-gospodarczego w gminie Padew Narodowa poprzez utworzenie placówki wsparcia dziennego - Świetlicy Środowiskowej
w Zarówniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PADEW NARODOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 2

1.5.2.) Miejscowość: Padew Narodowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-340

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158514460

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@padewnarodowa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.padewnarodowa.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eeb22644-22e8-4ab0-8752-d1ec2da88d68

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie włączenia społeczno-gospodarczego w gminie Padew Narodowa poprzez utworzenie placówki wsparcia dziennego - Świetlicy Środowiskowej
w Zarówniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeb22644-22e8-4ab0-8752-d1ec2da88d68

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229258

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037091/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wsparcie włączenia społeczno gospodarczego w Gminie Padew Nar. poprzez utworzenie placówki wsparcia dziennego-Świetlica Środowiskowa w Zarówniu–Zapewnienie opieki wychowawczej w czasie wolnym od zajęć

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179907

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.:
„Wsparcie włączenia społeczno-gospodarczego w gminie Padew Narodowa poprzez utworzenie placówki wsparcia dziennego - Świetlicy Środowiskowej w Zarówniu”
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Zakres prac obejmował będzie miedzy innymi:
1) Roboty konstrukcyjno-budowlane
˗ roboty rozbiórkowe
˗ wstawienie nadproży
˗ roboty murarskie
˗ stolarka drzwiowa
˗ posadzki
˗ tynki
˗ okładziny ścian
˗ malowanie
˗ wyposażenie
˗ roboty brukarskie
2) Roboty elektryczne
˗ demontaż starej instalacji elektrycznej
˗ instalacja oświetleniowa i gniazd wtykowych
˗ rozdzielnice i tablice
˗ instalacja przyzywowa
˗ instalacja odgromowa i uziemiająca
˗ instalacja teletechniczna i dedykowana
3) Roboty sanitarne
- instalacja wody
- instalacja kanalizacji sanitarnej
- instalacja c.o.
- instalacja wentylacji
- technologia kotłowni

szczegółowy zakres i ilość określają: projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny, projekt wykonawczy, STWIOR-y, przedmiar robót (nie jest wiążący, stanowi dokument pomocniczy przy wycenie robót)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych

45262520-2 - Roboty murowe

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45262300-4 - Betonowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1325940,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1325940,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1325940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8140000151

7.3.3) Ulica: Szkolna 55

7.3.4) Miejscowość: Kosowy

7.3.5) Kod pocztowy: 36-147

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1325940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-15
2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane