SVA/4620-156/2026 Budowa węzła w bud. nr 2 oraz sieci c.o. i c.w.u. z bud. nr 2 do bud. nr 1, 3, 4, 5 na terenie kompl. wojsk. w m. Przemyśl, ul. Słowackiego.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00229640
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00229640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-05 15:09
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba9e4da1-1ebd-4e49-841c-f84a3621a208
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229640 z dnia 2026-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/4620-156/2026 Budowa węzła w bud. nr 2 oraz sieci c.o. i c.w.u. z bud. nr 2 do bud. nr 1, 3, 4, 5 na terenie kompl. wojsk. w m. Przemyśl, ul. Słowackiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2B.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/4620-156/2026 Budowa węzła w bud. nr 2 oraz sieci c.o. i c.w.u. z bud. nr 2 do bud. nr 1, 3, 4, 5 na terenie kompl. wojsk. w m. Przemyśl, ul. Słowackiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba9e4da1-1ebd-4e49-841c-f84a3621a208
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204049
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/4620-156/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa węzła w bud. nr 2 oraz sieci c.o. i c.w.u. z bud. nr 2 do bud. nr 1, 3, 4, 5 na terenie kompl. wojsk. w m. Przemyśl, ul. Słowackiego
Zakres robót obejmuje:
- roboty budowlane (remont pomieszczenia węzła);
- wykonanie wewnętrznej instalacji wod.-kan. w pomieszczeniu węzła;
- wykonanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniu węzła;
- dostawę montaż i uruchomienie kompaktowego węzła c.o. i c.w.u.;
- niezbędne roboty dotyczące instalacji elektrycznej;
- rozruch i uruchomienie urządzeń;
- wykopy liniowe;
- demontaż istniejących odcinków sieci z rur preizolowanych;
- montaż rurociągów preizolowanych zewnętrznej instalacji c.o. oraz c.w.u.;
- wykonanie zewnętrznej i wewnętrznej instalacji elektrycznej i AKPiA;
- wykonanie prób szczelności sieci c.o. oraz c.w.u.;
- wykonanie niezbędnych pomiarów, badań, sprawdzeń instalacji elektrycznej oraz zewnętrznej instalacji alarmowej na rurociągach c.o. oraz c.w.u.;
- zasypywanie wykopów;
- roboty ziemne odtworzeniowe;
- uzyskanie dokumentów formalno-prawnych w postaci pozytywnych decyzji Wojskowego Dozoru Technicznego;
- opracowanie dokumentacji powykonawczej wykonanych robót;
- zagospodarowanie odpadów gruzu i izolacji (Karta Przekazania Odpadu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 05.05.2026 r. do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2026-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |