Dostawa ryb i owoców morza

Akademia Sztuki Wojennej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00510528
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00510528/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-23 08:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5713c694-f8bb-4cce-9831-38ec122eff7e
Identyfikator
1130005367
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ryby, skorupiaki i produkty wodneMrożone produkty rybneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybKawiorRyby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzoneRyby suszone lub solone; ryby w solance; ryby wędzoneRyby solone

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL · lot 0
147 999,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510528 z dnia 2024-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ryb i owoców morza

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuki Wojennej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011574244

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. gen. Antoniego Chruściela 103

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-910

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.majerowska@akademia.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa ryb i owoców morza

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5713c694-f8bb-4cce-9831-38ec122eff7e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510528

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00102000/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa ryb i owoców morza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ASzWoj-PK-ZZP.261.25.2024.EM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 23009,16

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dorsz mrożony filet kg 360
Halibut mrożony filet kg 60
Karp świeży filet kg 200
Karp świeży tusza kg 110
Kawior czarny 150g kg 2
Kawior czerwony 150g kg 1
Konserwa makrela w pomidorach 110-200g kg 305
Konserwa szprot w oleju 110-200g kg 355
Konserwa szprot w pomidorach 110-200g kg 355
Krewetki królewskie mrożone kg 5
Krewetki mrożone tygrysie 400-500g kg 10
Krewetki w zalewie kg 5
Łosoś świeży filet kg 150
Łosoś wędzony świeży kg 70
Makrela wędzona tusza kg 410
Mintaj mrożony filet kg 310
Morszczuk mrożony filet kg 620
Pstrąg świeży patroszony kg 280
Sola mrożona filet kg 340
Sandacz mrożony filet kg 120
Surimi paluszki krabowe mrożone kg 5
Szczupak świeży kg 30
Śledzie solone matiasy (filety) kg 600
Śledź marynowany kg 240
Śledź po kaszubsku kg 260
Tuńczyk świeży filet kg 5
Węgorz wędzony patroszony kg 10

4.5.3.) Główny kod CPV: 03310000-5 - Ryby, skorupiaki i produkty wodne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15229000-9 - Mrożone produkty rybne

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15244100-1 - Kawior

15240000-2 - Ryby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzone

15230000-9 - Ryby suszone lub solone; ryby w solance; ryby wędzone

15232000-3 - Ryby solone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147999,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151888,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147999,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7221027136

7.3.4) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147999,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy